Karolina Pajączkowska zdradziła szczegóły ślubu. Wystawna uroczystość na jachcie to dopiero początek! Takiej ceremonii nie miała żadna z gwiazd

Karolina Pajączkowska

Karolina Pajączkowska

Karolina Pajączkowska znalazła miłość w Telewizji Polskiej. Wspólny wyjazd zbliżył ją z redakcyjnym kolegą. Zakochani są już po zaręczynach, a teraz planują ślub. Przyszła panna młoda zdradziła wszystkie szczegóły wystawnej ceremonii. 

Karolina Pajączkowska zyskała sporą popularność dzięki udziałowi w programie Top Model. Krótko po tym wzięła udział w konkursie piękności – Miss Intercontinental 2011. Mimo że to wielkie osiągnięcie, którego zazdroszczą jej miliony kobiet na całym świecie, piękność postanowiła zacząć realizować się w wyuczonym zawodzie i zadbać o stabilną przyszłość. Po raz pierwszy zadebiutowała na antenie TVP w 2019 roku, gdy relacjonowała wybory parlamentarne w Hiszpanii. Następnie pojawiła się na rozdaniu Oscarów.

Prezenterka w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w państwowej telewizji. W zeszłym roku jako jedna z pierwszych dziennikarek pojawiła się w ogarniętej wojną Ukrainie. Okazuje się, że niebezpieczny wyjazd przyniósł jej też wielką miłość. Wspólna praca zbliżyła ją z redakcyjnym kolegą Marcinem Nowakiem. Para jest już zaręczona, a teraz planują ślub. Prezenterka opowiedziała o szczegółach ceremonii.

Karolina Pajączkowska o szczegółach ślubu. Gdzie się odbędzie?

Karolina ma już za sobą jedno nieudane małżeństwo. Gwiazda TVP kilka lat temu wzięła na Mauritiusie ślub z ojcem swojego 5-letniego syna. Uczucie nie przetrwało próby czasu, ale nadal dobrze się dogadują i dzielą opieką nad chłopcem.

W grudniu razem z nowym partnerem Pajączkowska wybrała się na urlop do Tajlandii. Tam Marcin zdecydował się na wyjątkowy moment i wręczył jej pierścionek zaręczynowy. Nie wahała się ani chwili, a po powrocie z urlopu narzeczeni pojawili się w Pytaniu na śniadanie, by opowiedzieć o swoim szczęściu.

Karolina Pajączkowska z narzeczonym

Karolina Pajączkowska z narzeczonym

Karolina i Marcin natychmiast też zaczęli planować ślub. Najpierw myśleli o tym, aby udzielił im go poznany w Charkowie ksiądz, jednak na uroczystości nie pojawiliby się ich bliscy. Wpadli jednak na inny pomysł. Przyszły teść dziennikarki jest kapitanem i może udzielać ślubów na morzy. Dlatego skorzystają z tej możliwości i pobiorą się na jachcie w Grecji.

We wrześniu pobierzemy się na jednej z greckich wysp, do której przypłyniemy na statku mojego przyszłego teścia, kapitana żeglugi Marka Jurczyńskiego. To będzie cywilna uroczystość. Po niej odbędzie się ślub w kościele i wesele w Polsce, na które zaprosimy wszystkich naszych bliskich i znajomych – zdradziła Karolina w rozmowie z Super Expressem.

Nie pozostaje nic innego, jak czekać na zdjęcia z ceremonii. Miejmy nadzieję, że zakochani pochwalą się nimi w sieci.


Karolina Pajączkowska z narzeczonym

Karolina Pajączkowska z narzeczonym

Karolina Pajączkowska z narzeczonym

Karolina Pajączkowska z narzeczonym

Karolina Pajączkowska z narzeczonym

Karolina Pajączkowska z narzeczonym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×