Najmłodsza uczestniczka polskiego „Big Brothera” została babcią. Karolina ma 41 lat i od czasu show mocno się zmieniła

Karolina Pachniewicz

Karolina Pachniewicz

Karolina Pachniewicz była najmłodszą uczestniczką pierwszej edycji programu Big Brother. Od czasu emisji ostatniego odcinka show przeszła sporą metamorfozę. Niedawno została babcią.

Big Brother to program, który w Polsce zadebiutował w 2001 roku. Na castingi do pierwszej edycji zgłosiło się około 10 tysięcy chętnych. W domu Wielkiego Brata zamieszkało jedynie piętnastu uczestników. W kolejnych tygodniach liczba ta zaczęła się kurczyć – aż do finału, który wygrał Janusz Dzięcioł. Jego triumf obserwowało prawie 10 milionów osób. Dzięki temu stacja zarobiła 120 mln zł wpływów.

Karolina Pachniewicz z Big Brothera została babcią

Wśród uczestników pierwszej edycji Big Brothera była Karolina Pachniewicz. Gdy zgłosiła się do programu, miała 21 lat. Była więc najmłodszą osobą wśród mieszkańców domu Wielkiego Brata. Zajęła dziewiąte miejsce. Chociaż miała wszelkie predyspozycje do tego, by podbić show-biznes, zrezygnowała z kariery w mediach i skupiła się na edukacji. Skończyła studia i wyjechała do Anglii.

Niedawno Karolina udzieliła wywiadu Oskarowi Netkowskiemu z Dzień Dobry TVN. Powiedziała, że od 14 lat mieszka poza Polską. W tym czasie spotkała ją tragedia — zmarła jej mama:

14 lat temu przeprowadziłam się do Anglii. Mieszkam w Manchesterze. Musiałam zacząć od nowa. Miałam dużo różnych prac. W międzyczasie zmarła moja mama, co było wielką tragedią. Źle to przeżyłam.

Mimo iż Pachniewicz pracuje w szpitalu, był taki moment w jej życiu, że 5 miesięcy nie miała żadnego zajęcia:

Cały czas pracuje jako tłumacz w szpitalach. W pewnym momencie byłam 5 miesięcy bez pracy.

Aktualnie Karolina Pachniewicz ma 41 lat. Od dwóch lat sprawdza się w roli babci dla przyszywanej wnuczki. Podkreśliła, że świetnie czuje się w tej roli:

Ja już spokojnie mogłabym być babcią. Mam partnera, który jest ode mnie o 15 lat starszy i ma 28-letnią córkę. Charlotte dwa lata temu urodziła dzidziusia i mamy taką małą wnusię. Z moim partnerem poznaliśmy się przez aplikację randkową. Jesteśmy razem 7 lat. Nie planujemy ślubu, bo tak jest nam dobrze.

Uczestniczka Big Brothera ułożyła sobie życie w Manchesterze. Od czasu zakończenia show bardzo się zmieniła, o czym przekonacie się, zaglądając do galerii.


Karolina Pachniewicz z wnuczką

Karolina Pachniewicz z wnuczką

Karolina Pachniewicz aktualnie

Karolina Pachniewicz aktualnie

Karolina Pachniewicz aktualnie

Karolina Pachniewicz aktualnie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jak ona chlała. Pamietam jak przychodziła do sklepu i wpadała (dosłownie) w półki. Nie zwracała uwagi na to, że bluzka spada jej z ramion i obnaża biust. Teraz po jej twarzy widać to picie.

 • Gość pisze:

  Pamiętam Karolinę niby zakochaną w Grzesiu. Gulczas, a jak myślisz…

 • Gość pisze:

  Poza tym, że przytyła, to nie widzę jakiejś szczególnej zmiany. Bez problemu bym ją rozpoznała. Tytuł idiotyczny, żadna z niej babcia dla tej dziewczynki.

 • Gość pisze:

  wiek robi swoje,nie oszczedza nikogo

 • Gość pisze:

  Śliczna dziewczynka

 • Gość pisze:

  Taki lajf studia kariera idealny wiek na babcie wróźka aga ja nie płacze bo płaczą sieroty tylko wiem co będzie dalej 10 mln lajków = 120mln 10mld = 120 000bld po inflacji kursie funta dolara euro juana rubla pedro daje = 100tryliardów pln powodzenia i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×