Bezlitosna Anna Mucha wygarnęła Ani Karczmarczyk, po co przyszła do „DDD”. Natychmiast zrobiło się gorąco

Anna Karczmarczyk, Anna Mucha

Anna Karczmarczyk, Anna Mucha

Anna Mucha w Dance Dance Dance udowodniła, że nie ma litości dla uczestników. Tym razem nie szczędziła gorzkich słów pod adresem faworytki show – Ani Karczmarczyk. Między aktorkami doszło do soczystej wymiany zdań. W studiu zrobiło się gorąco.

Dance Dance Dance wchodzi w decydującą fazę. Już dzisiaj dowiemy się, które trzy pary awansują do wielkiego finału drugiej edycji programu Dwójki. Od początku faworytką jurorów i widzów jest Anna Karczmarczyk, która dała się poznać jako niezwykle zdolna tancerka.

Występy Karczmarczyk dotychczas spotykały się ze świetnymi recenzjami. Gwiazda Galerianek z tygodnia na tydzień zbierała coraz wyższe noty. Czy jej dobra passa dobiegnie końca tuż przed samym finałem? Pewne jest, że po półfinałowym występie w studiu będzie gorąco, a wszystko to za sprawą ostrej jak brzytwa i gorzkiej jak czarna kawa Anny Muchy.

Dance Dance Dance: półfinał programu. Mucha kontra Karczmarczyk

Dziś wieczorem w Dance Dance Dance zobaczymy solowe występy Rafała Mroczka, Mateusza Janusza, Rafała Jonkisza i Ani Karczmarczyk. Aktorka zaprezentuje choreografię z klipu Lady Gagi Applause. Ślicznej aktorce nie w smak były opinie jurorów, do których postanowiła się do odnieść.

Podkreślę, że tancerką nie jestem i to wszystko jest dla mnie nowe. Z przyjemnością pokazałbym wszystkim siniaki… – wyznała na scenie Ania Karczmarczyk, odpowiadając na komentarz Idy Nowakowskiej.

Tłumaczenia Karczmarczyk nie chciała dalej słuchać Anna Mucha:

Nie tłumacz się. Nie opowiadaj mi o takich rzeczach. Nie bierzemy mnie na litość – skomentowała Anna Mucha, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Ania zapewniła, że nie chce nikogo brać na litość, po prostu zwierzyła się z bólu, jaki towarzyszył jej na scenie:

Nie proszę o litość. Wiem, że potrzeba czasu, żeby zrobić więcej – skwitowała uczestniczka „Dance Dance Dance”.

Mucha zasugerowała, że widzi w Karczmarczyk przyszłego zwycięzcę:

To na pewno. Anka, my ci to wszystko mówimy dlatego, że chcemy wycisnąć z ciebie więcej – odpowiedziała Anna Mucha.

Finał Dance Dance Dance na nowych zasadach

W dzisiejszym odcinku jedna para pożegna się z programem, przekazując tym samym 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostałe trzy duety wezmą udział w wielkim finale, który się odbędzie 25 kwietnia. Ze względu na pandemię koronawirusa Telewizja Polska podjęła decyzję o skróceniu emitowanej obecnie edycji Dance Dance Dance. Wielki finał będzie realizowany w studiu Pytania na Śniadanie. Zwycięzców tanecznego show wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.


Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka - Dance Dance Dance 2

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka - Dance Dance Dance 2

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka - Dance, dance, dance 2

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka - Dance, dance, dance 2

Anna Mucha w czerwonej mini – Dance Dance Dance 2

Anna Mucha w czerwonej mini – Dance Dance Dance 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×