Pamiętacie transseksualną Kamilę z Top Model? Od czasu programu zmieniła się niemal nie do poznania!

Kamila Warzecha metamorfoza po Top Model

Kamila Warzecha metamorfoza po Top Model

Kamila Warzecha z Top Model przeszła metamorfozę

To o niej mówili wszyscy w szóstym sezonie. Kamila Warzecha narobiła swoja osobą sporo zamieszania w Top Model. Przepiękna, oryginalna twarz, boskie ciało, niebanalna osobowość i… ciężar, który od dziecka dźwigała na ramionach. Kamila jest transseksualna – urodziła się chłopcem, choć od zawsze czuła się dziewczynką. Do programu przyszła by spełnić swoje marzenie o zostaniu modelką, ale również dlatego, że chciała wreszcie czuć się akceptowana jako kobieta. Mówiła też o operacji korekty płci, o której od dawna marzyła:

Moje życie nie było łatwe. Urodziłam się jako Kamil. Zawsze mnie to irytowało, bo nim nie byłam, ale moje otoczenie wmawiało mi, że nim jestem. Wyobraźcie sobie, że ten Kamil, zagubione dziecko, chciało się bawić laleczkami i nosić sukienki. Ale nie mogło. (…) W dzieciństwie niczego mi nie brakowało, miałam wszystko, ale nie miałam siebie – mówiła w jednym ze swoich vlogów.

Teraz Kamila żyje tak jak chce i jest w trakcie terapii hormonalnej, szykując się powoli do dalszych kroków, które pozwolą jej stać się taką kobietą, jaką zawsze chciała być. W międzyczasie, Kamila poprawiła wyraźnie swoje umiejętności w makijażu i nieźle się zmieniła. Wygląda jeszcze lepiej niż na początku swojej przygody z show-biznesem.

Po programie postawiłam na czas dla bliskich i samorozwój, lecz niekoniecznie w modelingu. Głównie na rozwijanie pasji takich jak właśnie medycyna niekonwencjonalna i naturalna, makijaż i branża beauty, z którymi wiążę swoją najbliższą przyszłość i kształcenie, bo to kocham. W tych kierunkach chcę iść. Aktualnie czekam na wyniki matury, którą zdawałam w maju – mówiła modelka.

Pozostaje tylko trzymać kciuki!

Ale numer! Gwiazda „Na Wspólnej” pojawiła się na castingu do „Top Model”! Przyłapał go fotograf!

Joanna Krupa gorzko o zwycięzcach „Top Model”. Padło kilka przykrych słów [WIDEO]

Uczestniczka „Top Model” urodziła trójkę dzieci i tańczyła na rurze! Obecnie schudła 16 kilogramów i jest nie do poznania!


Kamila Warzecha po Top Model

Kamila Warzecha po Top Model

Kamila Warzecha po Top Model

Kamila Warzecha po Top Model

Kamila Warzecha po Top Model

Kamila Warzecha po Top Model

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×