Coś niesamowitego! Dzięki magii włosy Natalii Szroeder podwoiły swoją długość! Gwiazda zdradziła, jak dokonała cudu!

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder pochwaliła się na Instagramie swoimi niekonwencjonalnymi sztuczkami, dzięki którym wygląda tak cudownie. Wszystko to za sprawą kilku magicznych sztuczek.

Natalia Szroeder od lat zachwyca pięknym głosem i skromnością. Męskie grono publiczności bacznie obserwuje jej Instagram, a jej partner – Quebonafide, zasypuje ukochaną komplementami i wirtualnymi serduszkami, będącymi największym wyrazem miłości i wierności. Piękna piosenkarka doczekała się też kliku zwrotek o sobie w jego piosenkach. Czyżby była jego natchnieniem? W końcu każdy artysta ma swoją muzę.

Piękny wygląd słodkiej Natalii Szroeder to nie tylko regularne wizyty na siłowni, dieta i miłość, którą nosi w sercu. Piosenkarka przyznała się do korzystania z medycyny niekonwencjonalnej oraz raczej nietypowych sztuczek, którym zawdzięcza piękne włosy:

Słuchajcie jaka akcja, wystarczy w pełnię księżyca zjeść siedem jajek, popić mlekiem (2-3 szklanki), następnie nasmarować głowę olejem (z pierwszego tłoczenia koniecznie), potem trzy razy się wokół własnej osi obrócić (w lewą stronę obroty) i już, i się budzisz z włosami do pasa – napisała na swoim Instagramie.

Myślicie, że po takich eksperymentach wasze włosy podwoją swoją długość i będą jak nowe? Na szczęście znamy się na żartach i wiemy, ile potrzeba wysiłku, aby zadbać o włosy. Choć być może w tajemniczych poradach znajdujących się w magicznych księgach, rodem z Harry’ego Pottera, kryje się ziarenko prawdy.

Kto jest gotowy na podjęcie wyzwania rzuconego przez Natalię?

Zobacz: Quebonafide przeszedł radykalną metamorfozę! W nowej fryzurze wygląda prawie jak Taco Hemingway!

Zobacz: Natalia Szroeder wreszcie skomentowała swój związek z Quebonafide! Taka szczerość to rzadkość [WIDEO]

Zobacz: Czułości Quebonafide i Natalii Szroeder na trybunach! Paparazzi uchwycili ich w najlepszym momencie!


Natalia Szroeder - Instagram

Natalia Szroeder - Instagram

Natalia Szroeder - Instagram

Natalia Szroeder - Instagram

Natalia Szroeder - Instagram

Natalia Szroeder - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×