Powraca kultowy kalendarz. Olivier Janiak znowu skrzyknął największe polskie sławy w szczytnym celu

Kalendarz Dżentelmeni 2021

Kalendarz Dżentelmeni 2021

Kalendarz Dżentelmeni 2021 z udziałem gwiazd już trafił do sprzedaży. W sesji udział wzięło wielu znanych przystojniaków, którzy pod przewodnictwem Oliviera Janiaka połączyli siły, by wesprzeć szczytny cel.

Projekt powołany do życia w 2007 roku przez dziesięć lat obecności na rynku przyniósł ponad 8 mln złotych potrzebującym. Każda zarobiona złotówka, cały przychód rokrocznie trafiał do podopiecznych fundacji wskazywanych przez bohaterów. Nie inaczej będzie w tym roku. Niezwykle trudnym i wymagającym dla nas wszystkich. Dla organizacji niosących pomoc potrzebującym zwłaszcza. Nie można organizować imprez, wydarzeń nie można kwestować, zbierać środków, firmy i ludzie mają gigantyczne kłopoty więc i pomagają mniej, a potrzeb rozmaitych przybywa.

Kalendarz Dżentelmeni 2021. Kogo zobaczymy?

W tym roku Bohaterowie Kalendarza wspierać będą Dom Aniołów Stróżów w Katowicach, gdzie codziennie pod opieką fundacji są setki dzieci. Mające rodziców, ale nie mające domu. Znajdują opiekę, posiłek wsparcie pod dachem Aniołów. Fundacja Pomóż Im z Białegostoku wspierającą rodziców i dzieci, które urodziły się z licznymi wadami, a nie dostają wsparcia od państwa. Oraz Fundację TVN i projekt budowy Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży przy Centrum zdrowia Dziecka, niezwykle ważny projekt w tych szalonych i dla młodzieży wymagających czasach.

Wśród twarzy projektu pojawiło się ponad dwieście osobowości. Wielkich gwiazd ekranu, estrady i sportu, a przede wszystkim dobrych ludzi. Nagranych zostało sześć wyjątkowych płyt „Muzyka z serca”, które sprzedały się w rekordowych nakładach. Platynowych i złotych. Wśród kompozytorów muzyki wybitne nazwiska. Kilka z płyt można znaleźć na Spotify. Polecamy. Za aparatem pracowali najlepsi polscy fotograficy Robert Wolański, Jacek Poremba, Bartek Wieczorek, Marta Wojtal.

KALENDARZ DŻENTELMENI to nie tylko osobowościowa, fotograficzna i muzyczna jakość, to także świetnie zaprojektowana kampania promocyjna oparta o różne media: telewizję, prasę, radio i Internet, i socialmedia. Z przemyślaną konstrukcją licznych materiałów promocyjnych w ramach, których Partnerzy projektu otrzymują wielką ilość świadczeń, ale i kontentu promocyjnego na własne kanały komunikacji.

Tegoroczna X! edycja projektu to aż 16 męskich bohaterów, popularnych facetów z klasą, z których każdy oprócz własnych doświadczeń życiowych, zawodowych dokonań, popularnej twarzy dokłada swoje zaangażowanie w promocję. Znani aktorzy, dziennikarze wybitni sportowcy. Wśród nich aż 9 debiutantów na łamach Kalendarza, po raz pierwszy pojawiają się:

  • Cezary Pazura,
  • Przemek Kossakowski,
  • Andrzej Bargiel,
  • Mateusz Gessler,
  • Jan Błachowicz,
  • Maciej Musiałowski,
  • Bartosz Zmarzlik,
  • Piotr Stramowski,
  • Mikołaj Roznerski.

Pozostali obeznani z kalendarzową formą pomagania to: Maciej Zakościelny po raz 6, Maciej Musiał po raz 4, Paweł Małaszyński po raz 7, po raz drugi pojawiają się Tomasz Kot, Sebastian Karpiel Bułecka, Jankes, Marcin Prokop.

Kalendarz możesz kupić tutaj.

Premierowe zdjęcia w galerii. Wkrótce ujawnimy kolejne fotografie.


Kalendarz Dżentelmenii 2021

Kalendarz Dżentelmenii 2021

Maciej Musiał – Kalendarz Dżentelmenii 2021

Maciej Musiał – Kalendarz Dżentelmenii 2021

Przemysław Kossakowski – Kalendarz Dżentelmenii 2021

Przemysław Kossakowski – Kalendarz Dżentelmenii 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×