Szukaj

Rewelacja! Kajra w bikini pręży się na egzotycznych wakacjach. Jest szczuplutka i pięknie opalona

Kajra w bikini

Kajra w bikini

Kajra w bikini pozdrawia z wakacji. Żona Sławomira Zapały rozpala zmysły gorącymi zdjęciami. O takiej sylwetce marzą chyba wszystkie kobiety. I jeszcze ta opalenizna. Obłęd!

Dla Kajry i Sławomira rok 2019 upłynął pod znakiem ciężkiej pracy. Sporo koncertowali i udzielali się publicznie. Nic więc dziwnego, że w pewnym momencie poczuli się wyczerpani. Podjęli wspólną decyzję o urlopie, lecz nikogo nie powiadomili, gdzie udają się na odpoczynek. Po prostu pewnego dnia na trzy tygodnie zniknęli zarówno z sieci jak i telewizji. Fani na próżno szukali celu ich podróży. Wskazówką mógł być jedynie post z miejsca, w którym byli. W komentarzach snuto domysły, co to za miejsce:

  • Cóż to za piekne miejsce?
  • Naprawdę niesamowite miejsce
  • @superkajra Co to za miejsce?
  • kochani życzymy cudownego odpoczynku!

Kajra w bikini

Dziś po niespełna miesiącu ciszy Kajra powróciła do aktywności na swoim profilu instagramowym. Zamieściła zdjęcie z urlopu, wprawiając w zdumienie wszystkich fanów. Co pokazała? Opalona gwiazda pozowała przy basenie w skąpym bikini. Możemy się tylko domyślić, że tam, gdzie jest, aura sprzyja.

Detoks od internetu przyniósł rewelacyjne efekty, co wnosimy po uśmiechu. Na twarzy Kajry widać błogi relaks i spokój. Chyba naprawdę potrzebowała tego urlopu.

Cześć tu Kajra
#to #już #luty ???
Wracać czy nie wracać ?
#miesiąc #wolnego #od #socialmedia #fb #insta #i #wszelkich #sieci. Kto z was robi sobie taki detox ??? Praca za nami tęskni i dzwoni. To jak ?

Na odpowiedź stęsknionych fanów nie trzeba było długo czekać. Po chwili od publikacji posypało się wiele komentarzy na temat figury Kajry. Sylwetki może jej pozazdrościć niejedna kobieta.

  • Pięknie! Wracajcie, bo tęskno, ale najpierw odpocznijcie!
  • Przepięknie Pani wygląda Pozdrawiam z Wałbrzycha
  • Mega sexy oby więcej takich zdjęć
  • Wooooooooow cóż to za mega piękność bosko wyglądasz pozdrawiam serdecznie super zdjęcia

My również cieszymy się, że detoks przyniósł tak cudowne rezultaty. Jednak mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy gwiazdy znów na scenie.


Kajra na wakacjach

Kajra na wakacjach

Kajra na wakacjach

Kajra na wakacjach

Kajra na wakacjach

Kajra na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×