Szukaj

Justyna Żyła opowiedziała o dzieciach i nawiązała do byłego męża. Piotr Żyła będzie zaskoczony jak to przeczyta

Justyna Żyła i Piotr Żyła

Justyna Żyła i Piotr Żyła

Justyna Żyła w nowym wywiadzie opowiedziała o dzieciach. Nawiązała też do swojego męża, Piotra. Jej słowa mogą być sporym zaskoczeniem.

Justyna Żyła i Piotr Żyła przez dwanaście lat tworzyli zgodne małżeństwo. Ich związek rozpadł się w 2018 roku, a rozwód stał się bardzo medialną sprawą. Byli już małżonkowie przez kilka tygodni toczyli bitwę w social mediach, gdzie oskarżali się o przeróżne rzeczy. W pewnym momencie wszystko ucichło, prawdopodobnie za sprawą adwokatów, którzy taki krok im zalecili.

Żyła w trakcie trwania sprawy rozwodowej podsumowała swoje zachowanie. Podkreśliła, że Instagram jest jej własnością i dlatego wylewała tam swoje żale:

Gratuluję tym, które potrafią nad wszystkim w życiu panować, unieść się dumą i honorem i udawać, że się nic nie stało – ja taka nie jestem. Ok, to było mądre, albo mniej mądre, ale to była chwila. Stało się. Tyle – skwitowała w trakcie trwania sprawy rozwodowej Justyna.

Chociaż od rozwodu minęła już chwila, Justynie zdarza się wypowiadać na temat byłego męża. Gdy w poniedziałek media obiegły informacje, że Piotr Żyła i Marcelina Ziętek zamieszkali razem, zdobyła się na krótki komentarz:

Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale jeśli to prawda, to życzę im szczęścia. Życie prywatne Piotrka mnie kompletnie nie interesuje. Zależy mi tylko na tym, żeby Karolinka i Kuba byli szczęśliwi i żeby niczego im nie brakowało.

Justyna Żyła o dzieciach. Nawiązała do ich ojca

Justyna Żyła spełnia się jako mama. Ma pod opieką dwoje dzieci 14-letniego Jakuba 9-letnią Karolinę. Niedawno celebrytka pochwaliła się, że córka idzie w jej ślady. Urocze nagranie, które umieściła na Instagramie, w mig podbiło sieć.

Justyna w rozmowie z portalem parenting.pl zdradziła, że dzieci są mieszanką jej i byłego męża. Przy okazji ujawniła, co odziedziczyły po każdym z rodziców:

One są mieszanką charakterów. Są uparte, tak jak ja i Piotrek – obydwoje tacy jesteśmy. Kuba jest trochę takim leniuszkiem i taki był od urodzenia. Jest bardzo inteligentny i już dzisiaj wiem, że on krzywdy sobie w życiu nie da zrobić. Obecnie ma taki etap, że się obraził trochę na szkołę, ale dla mnie wykształcenie dzieci jest bardzo ważne.

Justyna nawiązała do Piotra Żyły. Zdradziła, że dzieci chcą pójść w jego ślady i już trenują skoki narciarskie:

Zarówno Karolcia, jak i Kuba trenują skoki. Kuba już 4 lata, Karolinę wyślę znowu zimą, nie ma jeszcze takich mocnych nóg, a teraz się trudno hamuje i bałam się, że nie utrzyma równowagi. Ona też jest uparta, jak jej rodzice. Jest takim żartownisiem – to ma z Piotrka. Jest szybka i energiczna.

Celebrytka dodała, że Jakub i Karolina mają określone plany na przyszłość. Chłopiec chce być sportowcem, dziewczynka kosmetyczką:

Kiedy pytam Kubę: ‘’Co ty będziesz robił, jak się nie będziesz uczył? Przecież nie znajdziesz dobrej pracy, nie pójdziesz na studia”, odpowiada mi, że będzie skoczkiem. Z kolei Karolina chce być kosmetyczką. Oni już wiedzą, co chcą robić (śmiech), ale to jeszcze się zmieni milion razy. Najważniejsze jest dla mnie, żeby robili to, co ich uszczęśliwia.

Myślicie, że Piotr Żyła będzie zaskoczony jej słowami?


Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Dodaj komentarz

 • Gość Bubu pisze:

  Śliczne dzieci i bardzo mądre ma Justyna podejście do nich.

 • Koko pisze:

  Piękne dzieciaki, mamo wspieraj ich tak jak do tej pory, daj sobie spokój z wojną z byłym mężem, to tylko nie pozwoli Ci iść dalej i być szczęśliwą!!! Zapomnij o nim, wiemy że bardzo Cię skrzywdził, sama nie wyobrażam sobie swojego życia, gdyby mąż ode mnie odszedł, ale wielu kobietom się udało i Tobie też się napewno uda! Nie poddawaj się! I pamiętaj milczenie jest złotem, i klasą samą w sobie!!! Zobaczysz jak wiele zyskasz, gdy odpuścisz sobie medialną wojnę. Pozdrawiam, mocno ściskam, i życzę wiele szczęścia! Głowa do góry dziewczyno! Dasz radę!

 • Karolina pisze:

  Biedny ten chlopiec. Pewnie tatuś będzie zajęty nową narzeczoną i domem i nie bedzie mial czasu dla synka. A on chce zostac skoczkiem, bo po prostu tęskni za tatą i myśli, że to ich zbliży, że będzie częściej obok. Przykro mi.

 • Gość pisze:

  Ładne dzieciaki. Obrzydliwe są kobiety, które zabierają ojca dzieciom i jeszcze się tym chwalą

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×