Szukaj

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek postawili kolejny krok w znajomości. Co na to Justyna? Zaskakujący komentarz obiegł media

Justyna Żyła, Piotr Żyła

Justyna Żyła, Piotr Żyła

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek podobno postawili kolejny krok w znajomości. Jak te doniesienia komentuje była żona skoczka, Justyna? Zdobyła się na zaskakujące słowa. 

Piotr Żyła jest w świetnej formie, czego dowodem mogą być jego osiągnięcia w tym sezonie. Zajął m.in. drugie miejsce w niedzielnych zawodach Pucharu Świata w Willingen. Skoczek jest znany nie tylko ze swoich sportowych sukcesów, ale także z wywiadów, którymi rozbawia kibiców. Tak jak niedawno, gdy ogłosił, że za sukcesem Norwegów stoją papryczki:

Wydaje mi się, że paprykę zaczęli jeść. To będzie to, to będzie to. Też muszę zacząć. W niedzielę też najem się papryki. Oj, ale będę leciał – dodał Piotr Żyła.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek zamieszkali razem. Co na to Justyna?

Chociaż Żyła chętnie wypowiada się na temat spraw sportowych, bardzo oszczędnie komentuje życie prywatne. Tabloidy już od dawna donoszą, że skoczek spotyka się z Marceliną Ziętek. Pomimo że sami zainteresowani jeszcze tego nie potwierdzili, na temat ich związku pojawiły się kolejne informacje.

Party donosi, że Piotr Żyła i Marcelina Ziętek zamieszkali razem. Wybrali piękne miejsce, dom w Ustroniu, który kupił skoczek. Plotkuje się, że to dopiero początek zmian w ich życiu. Ponoć wkrótce zdecydują się na ślub:

Jak dowiedziało się Party, kilka miesięcy temu zakochani zamieszkali razem w nowym domu w Ustroniu, który kupił Piotr. Plotkuje się nawet, że Ziętek i Żyła planują ślub – podaje dwutygodnik.

Plotki na temat rzekomego małżeństwa skoczka i aktorki postanowiła skomentować jego była żona, Justyna. Zdobyła się na zaskakujące słowa. Powiedziała, że nic nie wiadomo jej na ten temat, bo życie prywatne sportowca jej nie interesuje:

Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale jeśli to prawda, to życzę im szczęścia. Życie prywatne Piotrka mnie kompletnie nie interesuje. Zależy mi tylko na tym, żeby Karolinka i Kuba byli szczęśliwi i żeby niczego im nie brakowało.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Justyna Żyła wypowiada się na temat nowej wybranki swojego byłego męża. Niedawno w rozmowie z Pudelkiem skomentowała ich ostanie konflikty w social mediach. Napisała, że będąc z Piotrem, doznała krzywdy fizycznej i psychicznej:

To świadczy o tym, jakimi są ludźmi – zakłamanymi i egoistycznymi. Ja pokazuję tylko prawdę, bo nie jestem osobą, która by komuś źle życzyła czy zrobiła coś złego. Ten człowiek wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej, że nawet nie zdajecie sobie sprawy.

Więcej na ten temat piszemy tutaj.


Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła, Maciej Kot, Dawid Kubacki

30-10-2013 Warszawa Konferencja 100 dni do IO Sochi 2014 P.Kibitlewski/ONS

Marcelina Ziętek zapowiada walkę z hejterami

Marcelina Ziętek zapowiada walkę z hejterami

Dodaj komentarz

 • Emeryt z R. pisze:

  Przez niektóre komentarze przemawia zazdrość. Dajcie spokój chłopakowi – gówno wiecie czy z żoną miał więcej raju czy piekła i kto komu bardziej uprzykrzał życie. ON nie został z domu wyrzucony tylko z niego \'uciekł’… a propos: dobra kobieta potrafi zatrzymać chłopa na całe życie.

 • Marta pisze:

  Szkoda,że była żona Żyły nie może pogodzić się z jego odejściem. Z każdej jej wypowiedzi czuje się jad zmiji. Dobra rada dla eks Żyły ≈kobieto daj sobie i całej Waszej rodzinie spokój.Nie pierz brudów publicznie . Przecież on jest ojcem Waszych dzieci.Szanujcie się wzajemnie.Czas zamknąć pewien rozdział Waszego życia.Pozdrawiam.

 • D3 pisze:

  Brzydka ta Ziętek

 • Gość 07 pisze:

  Żałosny facet..Nie zasługuje żeby nazwać go mężczyzną

 • Gośćcool pisze:

  Poleciała na kasę oczywiście, bo typ ani przystojny, ani inteligentny… . Jak „Piotrus Pan” skacząc kark skręci czy przejdzie na narciarską emeryturę, to będzie musiał poszukać nowego „sitka na kołek”

 • Gość pisze:

  Sasiad

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×