Szukaj

Córka Justyny Żyły idzie w jej ślady. Też chce być gwiazdą?

Justyna Żyła z córką

Justyna Żyła z córką

Justyna Żyła jest jedną z najbardziej znanych celebrytek w naszym kraju. Co prawda rozpoznawalność zdobyła głośnym rozwodem z Piotrem Żyłą, ale jej to nie przeszkadza i ciągle przypomina się fanom, aktywnie prowadząc media społecznościowe. Czyżby jej córka szła w ślady popularnej mamy?

Rozwód Justyny Żyły i Piotra Żyły stał się niezwykle medialną sprawą. Małżeństwo przez kilka tygodni toczyło bitwę w social mediach, oskarżając się o przeróżne rzeczy. Potem na moment wszystko ucichło, prawdopodobnie za sprawą adwokatów domagających się zachowania ciszy po obu stronach. Szkody jednak zostały poczynione.

Mój Instagram jest moją własnością – osiem miesięcy temu wylałam swoje żale. Każdy to robi. Jestem emocjonalną kobietą i wkurzają mnie pewne rzeczy i mam prawo o nich mówić – jak każda kobieta. Ja gratuluję tym, które potrafią nad wszystkim w życiu panować, unieść się dumą i honorem i udawać, że się nic nie stało – ja taka nie jestem. Ok, to było mądre, albo mniej mądre, ale to była chwila. Stało się. Tyle – skwitowała w trakcie trwania sprawy rozwodowej Justyna.

Nie oznacza to jednak, że wyciągnęła wnioski. Od jakiegoś czasu znowu prowadzi z byłym mężem wojenkę w social mediach. Oboje pokazali swoje wiadomości. Ponownie zrobiło się nieprzyjemnie. Zwłaszcza że kobieta oskarża Piotra o brak zainteresowania dziećmi. Padły też mocne zarzuty, dotyczące przemocy fizycznej i psychicznej.

Córka Justyny Żyły też chce być gwiazdą?

Pomijając powracające publiczne pranie brudów byłych małżonków, oboje układają sobie życie z nowymi partnerami. Dzieci Żyłów zostały z Justyną. Była żona skoczka narciarskiego całkiem nieźle radzi sobie jako pani domu i mama.

Jakub Żyła, to już 14-latek, który w niejednym poście doceniła swoją mamę, pozytywnie komentując jej starania. Z kolei Karolina, która ma 9 lat, bryluje w kuchni. Dumna mama pokazała zdjęcia, na których widzimy dziewczynkę, która uwija się, przygotowując, jak wynika z opisu, autorskie danie. Trzeba przyznać, że wszystko wygląda profesjonalnie. Może już niedługo zobaczymy ją w MasterChef Junior, a ona będzie gwiazdą jak Justyna?


Karolina Żyła w kuchni

Karolina Żyła w kuchni

Karolina Żyła w kuchni

Karolina Żyła w kuchni

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×