Gwiazda TVN odeszła z pracy. Nie pożegnała się na antenie. Tłumaczy dlaczego

Justyna Pochanke żegna się z TVNem

Justyna Pochanke żegna się z TVNem

Justyna Pochanke odeszła z TVN-u, co oficjalnie potwierdza biuro prasowe stacji. Dziennikarka, która do końca czerwca prowadziła Fakty TVN, nie pożegnała się z widzami. Dlaczego?

Justyna Pochanke ze stacją TVN związała się w 2001 roku. Trzy lata później dołączyła do ekipy głównego wydania Faktów, które prowadziła przez kolejne szesnaście lat. Od 2008 roku pojawiała się w Faktach po faktach w TVN24. Dziennikarka z końcem czerwca zakończyła współpracę z telewizją, o czym poinformowało biuro prasowe stacji.

Justyna Pochanke odchodzi z TVN-u. Tłumaczy swoją decyzję

Pochanke nie pożegnała się z widzami na antenie. Jak tłumaczy w wypowiedzi cytowanej przez wirtualnemedia.plFakty nigdy nie były łzawe i nie chciała tego zmieniać. Podziękowała wszystkim, z którymi pracowała, a także widzom, którzy towarzyszyli jej podczas wielu wieczorów:

Ten zawód to moja pasja – dostałam więcej niż sobie wymarzyłam i dałam z siebie, ile mogłam. Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli — ekipie „Faktów” i TVN24. Widzom — bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi — bo stworzył to miejsce. Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. Fakty nigdy nie były łzawe.

Onet.pl podaje, że dziennikarka z kolegami z pracy pożegnała się także mailowo. Wysłała krótką wiadomość, która brzmi:

Nie planowałam tego, ale takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze. A to jest moja decyzja. Chciałam się z Wami pożegnać.

Decyzję Justyny rozumie Michał Samul, redaktor naczelny Faktów. Powiedział, że mimo wszystko przyjmuje to ze smutkiem:

Będzie nam brakować jej unikalnego stylu i talentu do prowadzenia na antenie najtrudniejszych rozmów, niepodrabialnych zapowiedzi prezenterskich, zapału i zaangażowania, z jakim przez prawie 20 lat współtworzyła najlepsze zespoły dziennikarskie w Polsce – podkreślał w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl

Pochanke cieszyła się sporą popularnością wśród widzów. Dowodem może być fakt, że trzykrotnie sięgała po TeleKamery.


Warszawa 08-09-2012Bal Fundacji TVNfoto Piotr Andrzejczak/ONS

Warszawa 08-09-2012 Bal Fundacji TVN foto Piotr Andrzejczak/ONS

Daniel Wysocki/ONS

04-02-2008 Warszawa TeleKamery 2008 foto: Daniel Wysocki/ONS

all-ons_95069-justyna_pochanke

25.04.2005 Wreczanie nagrod Wiktory dla najwiekszych osobowosci wystepujacych w Telewizji, Warszawa, Teatr narodowy Justyna Pochanke Fot. Michal Florek / Oko na Swiat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×