Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

To już przesądzone! Nie będzie żadnego dziecka! Justin Theroux porzucił piękną Jennifer Aniston!

Rozwód Jennifer Aniston


Justin Theroux porzucił Jennifer Aniston

Ta informacja zasmuci fanów Jennifer Aniston i Justina Therouxa. Wygląda na to, że ich małżenstwo to już historia. Do mediów dotarła właśnie informacja, że para od trzech miesięcy już nie jest razem. Czy to tylko kryzys, czy definitywne rozstanie?

Jeszcze niedawno Jennifer Aniston i Justin Theroux świętowali swoją rocznicę ślubu, następnie planowali powiększyć rodzinę. Fani zatem z niecierpliwością oczekiwali wieści o dziecku Jennifer Aniston. Niestety, wychodzi na to, że para rozstała się. Jak podaje magazyn InTouch Jennifer Aniston i Justin Theroux nie mogli dojść do porozumienia w trzech sprawach.

Jedną z nich był plan powiększenia ich rodziny. Choć Jennifer Aniston wielokrotnie mówiła o tym, że nie planuje mieć dziecka, to według najbliższych była to tylko próba odwrócenia uwagi od tego, że faktycznie wraz z mężem starali się o potomstwo. Zakochani ostatecznie stanęli przed wyborem czy skorzystać z surogatki czy zaadoptować dziecko. W tej kwestii nie mogli dojść do porozumienia. Podobnie było z miejscem zamieszkania. O tym mówiło się już kilka dni po ich ślubie. Wówczas para zastanawiała się, gdzie ułożyć sobie życie. Jennifer zakończyła trwający latami remont swojej willi w Los Angeles i myślała, że to właśnie tam zamieszka wraz z ukochanym. Niestety Justin kocha Nowy Jork, a Hollywood jest dla niego miejscem, w którym kompletnie nie mógł się odnaleźć.

Naprawdę próbował przyzwyczaić się do życia w Los Angeles, ale nic z tego nie wyszło. To nie są jego klimaty. Justin lubi energię i szorstkość Nowego Jorku. W żartach narzeka na pogodę w Kalifornii. Uważa, że to nienaturalne, by przez cały czas świeciło słońce i tęskni za porami roku ”, mówił dwa lata temu w jednym z magazynów znajomy pary.

Zakochani rozważali zatem, aby to Jennifer przeniosła się do NY, ale tam aktorka czuła się osaczona przez paparazzi, którzy śledzili każdy jej krok:

Kupiła kilka mieszkań w tym mieście, wierząc, że w którymś poczuje się jak w domu, ale w ostatecznym rozrachunku uznała, że to nie jest miejsce dla niej – powiedział znajomy pary

Zakochani próbowali dopasować wzajemny styl życia, ale nie za bardzo im to wychodziło. Justin Theroux uwielbia wychodzić na miasto i spędzać czas ze znajomymi, Jennifer z kolei jest domatorką. Jak podaje magazyn InTouch para nie jest razem od trzech miesięcy.

W październiku podczas jednego ze wspólnych wieczorów Justin Theroux przyłapał ukochaną, gdy ta płakała do słuchawki podczas rozmowy z byłym mężem, Bradem Pittem. To wystarczyło, by aktor przekreślił dwuletnie małżeństwo z Jennifer. Z dnia na dzień postanowił odejść od Aniston.

Miejmy nadzieję, bo była z nich naprawdę piękna para.

Jennifer Aniston i Justin Theroux świętują drugą rocznice ślubu! Pochwalili się bardzo romantycznym zdjęciem!

Jennifer Aniston zachwyca na kolacji z mężem! Czyżby schudła? Tak pięknie dawno nie wyglądała

Tabloid pokazał zdjęcia Jennifer Aniston w ciąży! To już oficjalne?

Angelina Jolie czy Jennifer Aniston? Która bardziej pasowała do Brada Pitta?Komentarzy: 4


Gość | 16 grudnia 2017, 16:14

ona za nic nie poświęci figury ,tyle tylko ma ,a z nim sie zgadzam dla mnie tez hasło” w Kaliforni zawsze świeci słońce ” brzmi jak horror


Gość | 15 grudnia 2017, 22:51

Kompletna bzdura. Polecam: https://www.gossipcop.com/jennifer-aniston-marriage-over-justin-theroux-split/. Te dementi jest już sprzed dwóch dni. Za takie „dziennikarstwo” powinno się od was zasądzać odszkodowania, z których nie wygrzebiecie się do końca życia! Czy teraz opublikujecie sprostowanie tych wymysłów?


Gość | 15 grudnia 2017, 22:22

To prawda..


Gość | 15 grudnia 2017, 18:42

Jesli to prawda,ze sie rozstali,to przykro.Chociaz Ona bardziej pasowala z Bradem,nie wiem dlaczego,po prostu widac bylo chemie,z obecnym tego nie widac..


Dodaj komentarz
×