Szukaj

Justin Theroux znalazł już zastępstwo dla ślicznej Jennifer Aniston! Nie czekał do rozwodu, od razu wymienił ją na “lepszy model”

Justin Theroux ma nową partnerkę?

Wygląda na to, że jedno z najzgodniejszych i najlepiej dobranych małżeństw w Hollywood wcale nie było takie idealne. Jennifer Aniston i Justin Theroux 15 lutego bieżącego roku ogłosili separację po niemal dwóch latach od ślubu, a gdy pierwszy szok wśród fanów minął, media natychmiast wzięły ich relację pod lupę. Nie bez podejrzeń spoglądano również na Brada Pitta, który od 2016 roku toczy batalię ze swoją byłą partnerką, Angeliną Jolie, dla której – nomen omen – zostawił Aniston.

Teraz amerykańska prasa donosi, że Theroux podniósł się już po rozstaniu i widywany jest z nową ukochaną. Wcześniej plotkowano, że spotyka się ze współpracowniczką i przyjaciółką Seleny Gomez, Petrą Collins, ale najwyraźniej to już przeszłość. Gwiazdor skacze z kwiatka na kwiatek, bo tym razem przyłapano go z Aubrey Plazą, śliczną aktorką, która w ciągu ostatnich paru lat naprawdę rozkręciła swoją karierę.

Parę widziano w Nowym Jorku, ukochanym mieście Theroux, podczas spaceru. Przechadzali się po parku nim zniknęli w jednym z budynków. Wszystko wskazuje na to, że nie tylko Justin wymienił Jennifer na lepszy model, ale również Aubrey nie była zbyt w porządku. Nie od dziś wiadomo, że spotyka się ze scenarzystą, Jeffem Baeną i to od dłuższego czasu!

Szykuje się kolejny skandal?

Były partner Jennifer Aniston już znalazł sobie nową i młodszą kochankę?! Justin Theroux jest szybki jak błyskawica!

Chytry plan Jennifer Aniston wyszedł na jaw! Gwiazda zostawiła Justina Theroux dla przystojnego Brada!

Justin Theroux upokorzył Jennifer Aniston. Spotyka się z młodszą o 21 lat gwiazdką


Czy rozwód jest dobrym rozwiązaniem na problemy w małżeństwie?

×