Szukaj

Tragiczna śmierć 35-letniej gwiazdy na planie teledysku. Miliony fanów w żałobie

Justin Carter zginął na planie teledysku

Justin Carter nie żyje

Justin Carter nie żyje. Popularny muzyk country zginął na planie teledysku. Wszystko przez nabitą broń, która miała być tylko rekwizytem. Miał tylko 35 lat.

Nie żyje Justin Carter – piosenkarz, który był wschodzącą gwiazdą w tym gatunku. W dniu śmierci był na planie najnowszego teledysku, który kręcono w jego apartamencie.

Jak podają amerykańskie media jednym z elementów scenografii był pistolet. Piosenkarz miał cały czas przy sobie niebezpieczny rekwizyt. Niespodziewanie broń wystrzeliła. Kula trafiła w oko. Jego życia niestety nie udało się uratować. Tragiczną informację, w rozmowie z dziennikarzami Fox News, potwierdziła matka muzyka, Cindy McClellan:

Pistolet wystrzelił i trafił mojego syna w oko. Był wspaniałym artystą.  Mamy nadzieję, że ludzie o nim nie zapomną.

Cindy dodała także, że Carter był bardzo dobrym człowiekiem, który nie tylko wierzył w Boga, ale także wspomagał organizacje charytatywne:

Miał Biblię w swoim pokoju, drugą w swojej ciężarówce. Regularnie przekazywał pieniądze na cele charytatywne – podkreślała kobieta.

Nagła śmierć Cartera nadeszła w momencie, gdy jego kariera muzyczna zaczynała się mocno rozwijać. Okazuje się, że muzyk miał właśnie wyruszyć w trasę koncertową. Dodatkowo rozpoczął współpracę z agencją Triple Threat Management, która widziała w nim spory potencjał.

Współpracownicy nie chcą komentować sprawy tragicznego wypadku. Nie wiadomo więc, kto był odpowiedzialny za to, że na planie broń była niezabezpieczona i naładowana.

Gwiazdy i przyjaciele pożegnali Zofię Czerwińską. Podczas pogrzebu spełniono ostatnią wolę aktorki

Nie żyje aktor „Beverly Hills 90210”.To trzecia gwiazda serialu w tym miesiącu

Tragiczna śmierć gwiazdy pierwszego „Big Brothera”. Jak zmarła? Zagadka nie została rozwiązana do dzisiaj


Justin CarterJustin2
Justin3

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×