Szukaj

Justin Bieber i Ariana Grande wystąpili razem na Coachelli! Niezapowiadany powrót gwiazdora na scenę! [WIDEO]

Justin Bieber powrócił na scenę wykonując jeden ze swoich największych przebojów. Podczas festiwalu Coachella wystąpił razem z Arianą Grande. To jednak niejedyna niespodzianka jaka czekała na jego fanów. 

Justin Bieber i Ariana Grande – Coachella 2019

Od dawna wiadomo, że Justin Bieber przechodzi złamanie nerwowe. Wszystko jednak wskazuje, że gwiazdor powoli staje na nogi. W ostatnim czasie nie tylko ściął włosy, powracając do fryzury sprzed lat, ale także stanął na scenie po dłuższej nieobecności. Występ artysty był niespodzianką w trakcie koncertu Ariany Grande podczas popularnego amerykańskiego festiwalu Coachella 2019.

Piosenkarz zaśpiewał swój megahit Sorry, czym poruszył publiczność zgromadzoną na miejscu i wszystkich fanów na świecie, do których dotarły amatorskie nagrania uczestników wydarzenia. Justin pojawił się bowiem na scenie po raz pierwszy od 2017 roku, kiedy to odwołał ostatnią część trasy World Puropse.

Co ciekawe, w sobotnią noc Bieber nie wiedział że wystąpi przed licznie zgromadzoną widownią. Propozycję tę prawdopodobnie usłyszał od swojej przyjaciółki na chwilę przed koncertem.

 

To jednak nie koniec niespodzianek. Justin zapewnił swoich fanów, że wkrótce pojawi się jego nowy album. Będzie to pierwszy longplay od czasu wydanego w 2015 roku Purpose.

W ostatnim czasie Justin Bieber zadbał o swoje życie prywatne – poślubił swoją partnerkę Hailey Baldwin, u boku której piosenkarz powoli odżywa i odzyskuje dawną formę. Mamy nadzieję, że nie jest to tylko chwilowa zmiana.

Zobacz: Justin Bieber ma nową fryzurę. Po załamaniu nerwowym ogolił pół głowy!

Zobacz: Justin Bieber i jego piękna żona Hailey stali się obiektem wielkiej parodii! Małżonkowie doczekali się własnej kultowej kreskówki!

Zobacz: Dumny Justin Bieber pochwalił się ciążą Hailey Baldwin. Najnowsze zdjęcie USG szczególnie rozwścieczyło media


Justin Bieber i Ariana Grande na Coachella 2019

Justin Bieber i Ariana Grande na Coachella 2019

Justin Bieber i Ariana Grande wystąpili na festiwalu Coachella 2019

Justin Bieber i Ariana Grande wystąpili na festiwalu Coachella 2019

Justin Bieber - nowa fryzura

Justin Bieber - nowa fryzura

×