Szukaj

Julia Wieniawa na festiwal w Sopocie ubrała się jak na Oscary! Jej suknia to istne szaleństwo zmysłów!

Julia Wieniawa wystąpi na festiwalu Polsatu w Sopocie. Kilka dni przed wydarzeniem zdradziła, jakie emocje towarzyszą jej przed debiutem na scenie. Czego obawia się najbardziej?
Julia Wieniawa - festiwal w Sopocie

Julia Wieniawa - festiwal w Sopocie

Julia Wieniawa to jedna z popularniejszych aktorek młodego pokolenia. Od momentu, w którym pojawiła się w Rodzince.pl, jej kariera zdecydowanie nabrała tempa. Gwiazda zaczęła nie tylko uczestniczyć w branżowych imprezach, ale także zagrała na dużym ekranie. Wystąpiła w filmie Patryka Vegi.

Teraz przed Julką nowe wyzwanie. Aktorka pojawi się na scenie podczas festiwalu w Sopocie. Wieniawa została konferansjerką Polsat SuperHit Festiwal, który odbędzie się pod koniec maja.

Na kilka tygodni przed wydarzeniem, Julia na Instagramie podzieliła się zdjęciami z sesji promującej to wydarzenie. W opisie zdradziła, jak czuje się w nowej roli. Okazuje się, że jest nieco zestresowana:

Przede mną ogromne wyzwanie. Nigdy w życiu nie prowadziłam żadnego wydarzenia, a w tym roku przyznano mi rolę prowadzącej tak wielkiego festiwalu jak @superhitfestiwal dla stacji @polsatofficial. Nie ukrywam, że to spore wyróżnienie, a co się z tym wiąże- trema…! Mam nadzieje, że wyjdzie super. Bądźcie ze mną 25 maja.

Chociaż aktorka ma spore obawy, jej wierni fani są przekonani, że aktorka w nowej roli poradzi sobie świetnie:

  • Trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze
  • Dasz radę piękna
  • Myślałam, że zaśpiewasz! Ale tak czy inaczej gratulacje! Super, że się rozwijasz
  • Dasz radę. Jesteś zdolną osobą i na pewno sobie poradzisz. Będę z Tobą myślami oglądając festiwal w TV. Powodzenia i trzymam kciuki
  • Idziesz jak burza Julka!
  • Ale super! Będę trzymać kciuki za Ciebie!

Suknia Wieniawy zrobiła piorunujące wrażenie na internautach, bowiem odsłoniła sporo jej seksownego ciała. W Sopocie liczymy na równie zmysłowe show na scenie!

Zobacz: Antek Królikowski pierwszy raz o nowej dziewczynie! W życiu by tego nie powiedział będąc z Julią Wieniawą!

Zobacz: Julia Wieniawa przerobiła się na Arianę Grande! Rozpalony Baron nie wytrzymał napięcia. Jak skomentował wygląd ukochanej?

Zobacz: Julia Wieniawa nową jurorką „The Voice of Poland”?! Jest oficjalny komentarz! Czy zasiądzie w fotelu obok Barona?


Julia Wieniawa promuje festiwal w Sopocie

Julia Wieniawa promuje festiwal w Sopocie

Julia Wieniawa poprowadzi festiwal w Sopocie

Julia Wieniawa poprowadzi festiwal w Sopocie

Julia Wieniawa - festiwal Sopot

Julia Wieniawa - festiwal Sopot

×