Wirtualna Polska

Gwiazda TVN urodziła! W trakcie porodu niespodziewanie wparowała do niej… policja! „Mały człowiek jeszcze nie ma imienia”

Gwiazda TVN urodziła! W trakcie porodu niespodziewanie wparowała do niej… policja! „Mały człowiek jeszcze nie ma imienia”

Julia Rosnowska urodziła. Dziecko serialowej gwiazdy przyszło na świat w niedzielę. Aktorka o szczegółach swojego porodu w domu opowiedziała internautom we wpisie na Instagramie.

Wirtualna Polska

Julia Rosnowska urodziła. Aktorka w niedzielę została mamą. Dwa dni później radosną wiadomością podzieliła się w sieci, gdzie udostępniła pierwsze zdjęcie noworodka. W opisie opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszyły jej podczas porodu:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Miałam przeczucie, że poród to będzie COŚ, ale w najśmielszych snach nie mogłam przewidzieć tego, jak będę się czuła po fakcie. A mianowicie jak absolutna superwoman. Jak dałam radę zrobić to, to absolutnie nic już nie może być przecież „zbyt trudne”. Nagle całe zmęczenie i godziny porodu znikają, a kobieta to sama moc.

Okazuje się, że Rosnowska zdecydowała się urodzić w domu. Towarzyszyły jej m.in. dwie położne oraz partner. W tym wyjątkowym dla młodej mamy czasie nie brakowało niespodzianek. W pewnym momencie do mieszkania aktorki zapukała policja, którą wezwał jeden z sąsiadów:

Były też z nami psy, które całym swym psim jestestwem czuły wyjątkowość chwili oraz w pewnym momencie… policja, która zapukała do naszych drzwi, wezwana przez przerażonego sąsiada.  Żarty na bok – dobrze wiedzieć, że ludzie reagują, jak słyszą krzyki, a ja przepraszam sąsiadów za te nocne hałasy.

Rodzice nie wybrali jeszcze imienia dla swojego potomka:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Mały Człowiek jeszcze nie ma imienia. Powoli go poznajemy, przyglądamy się i zastanawiamy się na kogo wygląda… Kobieta to siła. Pamiętajcie, że mamy niesamowitą moc!

Serdecznie gratulujemy!

View this post on Instagram

No i stało się! W niedzielę przeżyłam najtrudniejszy i jednocześnie najbardziej niesamowity dzień mojego życia. Nad ranem w naszym domu urodził się Mały Człowiek! Miałam przeczucie, że poród to będzie COŚ, ale w najśmielszych snach nie mogłam przewidzieć tego, jak będę się czuła po fakcie. A mianowicie jak absolutna superwoman. Jak dałam radę zrobić to, to absolutnie nic już nie może być przecież „zbyt trudne”. Nagle całe zmęczenie i godziny porodu znikają, a kobieta to sama moc. Miałam to ogromne szczęście, że podczas porodu byłam otoczona niesamowitą grupą wsparcia. Były ze mną dwie cudowne położne, które dały mi absolutne poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystko będzie ok – nawet w tych momentach, kiedy myślałam, że to się już nigdy nie skończy i nie ma opcji żebym dała radę. Jestem im niezwykle wdzięczna za to, że wszystko przebiegło pięknie i bezpiecznie. Była ze mną @czika_soofficial – najwspanialsza doula, jaką można sobie wymarzyć. Dziękuję Ci, Kochana, za tę moc i wsparcie. Twoja obecność była bezcenna. ❤️ I w końcu był ze mną mój partner, który całym sobą rodził razem ze mną i nic mu nie było straszne. Kołysał się i oddychał razem ze mną, trzymał mnie kiedy byłam bez sił, mówił cudowne i ważne rzeczy, które dały mi siłę, żeby się nie poddawać. Cudownie było przeżyć to razem. Były też z nami psy, które całym swym psim jestestwem czuły wyjątkowość chwili oraz w pewnym momencie… policja, która zapukała do naszych drzwi, wezwana przez przerażonego sąsiada. ???? Żarty na bok – dobrze wiedzieć, że ludzie reagują, jak słyszą krzyki, a ja przepraszam sąsiadów za te nocne hałasy. Mały Człowiek jeszcze nie ma imienia. Powoli go poznajemy, przyglądamy się i zastanawiamy się na kogo wygląda… Kobieta to siła. Pamiętajcie, że mamy niesamowitą moc! ???????????????????????????????? A wszystkim siostrom, które przygotowują się do porodu, chcę przypomnieć, żeby prosiły o to, czego potrzebują. Niezależnie jaką formę porodu wybrałyście – zapoznajcie się z prawami jakie wam przysługują i nie bójcie się o nie walczyć. Bo to naprawdę może być piękne doświadczenie. https://www.rodzicpoludzku.pl

A post shared by Julia Rosnowska (@julia.rosnowska) on

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Izabela Janachowska miesiąc temu urodziła syna. Z tej okazji pokazała piękną sesję z dzieckiem i zdradziła, jak wróciła do smukłej sylwetki!

Wirtualna Polska

Zobacz: Ewa Farna urodziła! Gwiazda pokazała pierwsze zdjęcie syna i zdradziła jego imię!

Zobacz: Władimir Putin został ojcem! Jego atrakcyjna partnerka urodziła bliźnięta! Kreml masowo usunął wszystkie informacje o porodzie!


Julia Rosnowska została mamą

Julia Rosnowska została mamą

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Julia Rosnowska w ciąży

Julia Rosnowska w ciąży

Julia Rosnowska

Julia Rosnowska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×