Dramat gwiazdy seriali TVP! Napadli ją na wakacjach i grozili śmiercią. Została Z NICZYM: „Mieli broń. Zabrali wszystko”

Julia Pogrebińska okradziona na wakacjach

Julia Pogrebińska okradziona na wakacjach

Julia Pogrebińska, gwiazda Pierwszej miłości, została napadnięta podczas podróży z mężem po Ameryce Południowej. Było bardzo niebezpiecznie.

Julia Scott w Polsce znana jest jako Julia Pogrebińska. Szerszej publiczności doła się poznać rolą w serialu Pierwsza miłość. Kilka lat temu aktorka poznała Johna Scotta, światowej sławy instruktora jogi. Pomimo ponad 20-letniej różnicy wieku para zakochała się w sobie. W 2017 roku wzięli ślub.

Mimo wielu różnic, które wytykają im media, Julię i Johna połączyło silne uczucie, o którym postanowili opowiedzieć na łamach Vivy!:

Na początku mnie zafascynował jako człowiek i myślę, że bez tego nigdzie byśmy nie ruszyli – wyznała Pogrebińska.

Na samym początku było bardzo trudno zbudować im trwałą relację. Scott miał zaplanowane życie na kolejne dwa lata, a aktorka pochłonięta była swoimi zawodowymi zobowiązaniami. Ostatecznie udało się im wszystko tak ułożyć, że mogli zacząć swoją piękną historię.

Choć ich stały dom jest w Polsce, to razem bardzo dużo podróżują. Wszystko przez lekcję Johna, które ma na całym świecie. Kilka lat temu Julia odsunęła się od show-biznesu i tak jak jej mąż, zawodowo zajęła się trenowaniem jogi.

Właśnie podczas jeden z wypraw małżonkowie zostali napadnięci.

Julia Pogrebińska napadnięta w Gwatemali

Podczas najnowszej podróży Julia i John wybrali się do Gwatemali. Nie spodziewali się, że może przydarzyć się im coś złego. W końcu są już zaprawionymi wędrowcami. Niestety zostali napadnięci okradzeni przez uzbrojonych w broń napastników, o czym aktorka poinformowała na Instagramie.

Właśnie zostaliśmy okradzeni w Gwatemali przez mężczyzn, którzy zatrzymali naszego kierowcę. Mieli przy sobie broń. To szaleństwo. Zabrali wszystko. Cieszymy się, że żyjemy i mamy przy sobie paszporty. Nigdy nic podobnego nam się nie przydarzyło.

Pogrebińska wyraziła wdzięczność, że udało im się ujść z życiem z tej strasznej przygody. Wyraziła też rozczarowanie organizacją ich podróży, która, według zapewnień osób odpowiedzialnych, miała być bezpieczna.

Jedno jest pewne, małżonkowie mili dużo szczęścia, a ich wyprawa do Gwatemali na pewno na długo zostanie im w pamięci.


Julia Pogrebińska

Julia Pogrebińska

Julia Pogrebińska z mężem

Julia Pogrebińska z mężem

Julia Pogrebińska z mężem

Julia Pogrebińska z mężem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×