John Travolta pokazał dzieci. 21-letnia córka to wykapana mama. Niesamowite podobieństwo

John Travolta i Kelly Preston

John Travolta i Kelly Preston

John Travolta opublikował zdjęcie z dziećmi z sylwestra. Post zalała ogromna ilość pochlebnych komentarzy. Na co zwrócili uwagę internauci? 

John Travolta to jeden z najpopularniejszych aktorów oraz producentów filmowych w Stanach Zjednoczonych. Popularność zyskał dzięki takim produkcjom jak Pulp Fiction, Gorączka sobotniej nocy czy Carrie. 67-latek ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród. Jest zdobywcą m.in. Złotego Globu, a także dwukrotnie był nominowany do Oscara.

Aktor w 1991 roku wziął ślub z Kelly Preston. Para po dwunastu miesiącach wydała na świat syna Jetta. Osiem lat później żona Johna ponownie urodziła – tym razem córeczkę, której nadali imię Ella. W 2010 roku do ich rodziny dołączyła ostatnia pociecha – Benjamin.

Rodzina Johna Travolty zmagała się z ogromną tragedią. Pierwszy syn pary zmarł w 2009 roku w wyniku uderzenia głową o wannę podczas ataku epilepsji. Chłopiec miał autyzm. W ostatnich latach życia zmagał się z chorobą Kawasakiego.

W lipcu 2020 roku John musiał pożegnać swoją żonę. Kobieta po dwóch latach walki przegrała z rakiem piersi. Aktor w tamtym momencie poinformował o śmierci swojej ukochanej i usunął się na pewien czas z mediów społecznościowych i show-biznesu. Skupił się w tym czasie na swoich najbliższych. Po trzech miesiącach opublikował w sieci pierwszy post. Był to dzień urodzin Kelly, której złożył życzenia.

John Travolta pokazał dzieci

John Travolta każdą wolną chwilę spędza ze swoimi pociechami. W ich towarzystwie witał nowy rok. Na Instagramie opublikował zdjęcie z dziećmi i złożył fanom noworoczne życzenia. Aż trudno uwierzyć, że Ella ma już 21 lat, a Benjamin 11.

Internauci zasypali rodzinę komplementami. Wielu z nich zwróciło uwagę na ogromne podobieństwo córki do zmarłej matki:

  • Szczęśliwego Nowego Roku!!! Ella wygląda oszałamiająco, zupełnie jak jej mama.
  • John jesteś ogromną inspiracją, a bycie tak subtelnym we wszystkim… po prostu klasa. Córka bardzo przypomina Kelly.
  • Wyglądacie na szczęśliwych. Tego też Wam życzę na kolejny rok. P.S. Ella jest bardzo podobna do swojej mamy.

Również widzicie podobieństwo między Ellą a jej mamą?


Ella Travolta i Kelly Preston

Ella Travolta i Kelly Preston

John Travolta, Ella Travolta i Benjamin Travolta

John Travolta, Ella Travolta i Benjamin Travolta

John Travolta, Ella Travolta i Benjamin Travolta

John Travolta, Ella Travolta i Benjamin Travolta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×