Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i...

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!
Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną...

Dziś czwartek, 21.06.2018

Odwaga godna podziwu! Anella wystrzeliła swoje działa na Instagramie Joanny Przetakiewicz! Jest odpowiedź!

Anella i Joanna Przetakiewicz mają konflikt


Anellakrytykuje Joannę Przetakiewicz na Instagramie

Wschodząca gwiazda internetu, Anella – żywa lalka Barbie ostatnio bardzo śmiało porusza się w show biznesie. Ostatnio poszła na noże z wpływową Joanną Przetakiewicz!

Jeszcze do niedawna nikomu nieznana Anella – pierwsza polska Barbie, jak sama się określa blond pani architekt, zaistniała w mediach i świadomości niektórych Polaków wyłącznie dzięki pojawieniu się w telewizji śniadaniowej. Obecnie Anella, jak już pisaliśmy skrytykowała Joannę Przetakiwicz za okładkę w Playboyu, na której pojawiła się wczesną jesienią.

Przypomnijmy, że wcześniej Przetakiewicz zapytana przez dziennikarkę Party o polską Barbie wyraziła zaniepokojenie, że Anella stanie się wzorem do naśladowania dla młodych dziewcząt, co może być dla nich destrukcyjne:

Mnie to przeraża. Nie wiem, jak daleko można się posunąć, żeby robić sobie krzywdę aż tak. Takie przykłady są straszne dla młodych dziewczyn. To wszystko prowadzi do zatracenia, wynaturzenia, a przede wszystkim do okaleczenia

Przetakiewicz zaapelowała wówczas stanowczo do Anelli, by zaprzestała operacji plastycznych słowami:

Opanuj się, spójrz w lustro i opanuj się!

Polskiej Barbie najwyraźniej nie spodobały się słowa szefowej La Manii, bo na reakcję nie trzeba było długo czekać. Anella na InstaStories wrzuciła fragmenty wypowiedzi Przetakiewicz dla Party.pl i skomentowała:

A tak panią szanowałam pani Joanno

Następnie pokazała, jej zdaniem poprawiane w Photoshopie, zdjęcia Joanny Przetakiewicz z komentarzem dotyczącym wyglądu bizneswoman na okładce w Playboyu, co miało być zapewne odpowiedzią na niepochlebne słowa Przetakiewcz na temat wyglądu Anelli.

Czy polska Barbie znana głównie z kontrowersyjnego image’u na pewno chce zadzierać z wpływową bizneswoman? Wygląda na to, że TAK!

Anella – Przetakiewicz, Runda druga

Ostatnio Joanna Przetakiewicz wkleiła na swoim profilu zdjęcie, chwaląc się cudownym wywiadem z Natalia Hołownią.

Dobry wieczór Kochani! ❤️ Jak Wam mija sobotni wieczór? @nataholownia Dziękuje za wspaniałą, ciepłą i przemiłą rozmowę! Pamiętajcie najważniejszą wartością jest przyjaźń, dlatego starajcie się jak najwięcej czasu spędzać z bliskimi. ?????‍♂️- podpisała fotkę Przetakiewicz

Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy pod adresem Przetakiewicz. Jednak na profilu właścicielki La Manii uaktywniła się również Anella, która napisała:

@joannaprzetakiewicz „ kochani (…) jak Wam mija sobotni wieczór” „ używam Kira Kira + dlatego wszystko tak pięknie się mieni ” „dlatego starajcie się jak najwiecej czasu spędzać z bliskimi” Oh jakie to poprawnie polityczne .. a moj sobotni wieczór – patrzę w lustro … przepraszam nie mam w domu lustra – mam teflon. Jest Pani Inteligentna, a jest – zrozumie to Pani . Pozdrawiam mimo okropnego wyśmiewania mnie publicznie – w dodatku nie znając mej osoby 🙂 miałam Panią za wzór kobiety sukcesu. Teraz pojawiły się wątpliwości … Raz jeszcze pozdrawiam ? – napisała Anella

Nie ocenia się kogoś kogo się nie zna 🙂 buźka dobranoc – dodała Anella

Joanna Przetakiewicz nie wdawała się w długą dyskusje z żywa zabawka Barbie, napisała krótko do polskiej Barbie:

@anella_an_ dziękuje i również pozdrawiam ? proszę nie robić sobie krzywdy. Szkoda młodości i zdrowia. Czasami dążenie do spełnienia marzenia może przekroczyć granice bezpieczeństwa.

Wielu fanów Joanny odniosło się do wywodu Anelli. Pojawiły się komentarze adresowane do lalki Barbie:

Dopuszczasz słowa krytyki???!!! Prosze Cię ??? każda osobę która twierdzi ze wyglądasz strasznie , uznajesz za zazdrosnego biedaka które by tez tak chciały ale ich nie stać… dziewczyno ogarnij sie i naprawdę spójrz w lustro… masz piękne ciało, byłaś ładna kobieta, a teraz jesteś karykatura wszystkich dziewczyn korzystających z medycyny estetycznej!!! I Twój wizerunek powinien znajdować sie na wszystkich bilbordach z informacja::: UWAŻAJ BY NIE PRZESADZIĆ !!!- napisała jedna z internautek

Pewna siebie Anella tak naprawdę nazywa się Angelika Nadolna i jest z wykształcenia architektem, szczególnie swojego ciała. Zasłynęła w show-biznesie dzięki temu, że przeszła kilka operacji plastycznych, które miały upodobnić ją do Barbie. Czy wygląda jak słynna lalka – co do tego zdania są podzielone, jednak Anella wie, jak budzić kontrowersje i skupiać na sobie uwagę. Krytykując Joannę Przetakiewicz, kłócąc się w telewizji z lekarzem, czy publikując zdjęcie z szampanem za kilkaset złotych między nogami i komentarzem:

Open legs only for “PINK” Moët Rosé Imperial ??? Moja ulubiona pozycja ? oczywiście jeżeli się opłaca ? Lubimy wszystko co różowe i ekskluzywne – natury nie oszukasz ???? całusy z różowego Tronu ?

Anella podobnie jak Joanna Przetakiewicz lubi luksus, na kolejnym swoim zdjęciu pozuje z nową torebką Chanel.

Szybki numerek w przebieralni = nowa torebka ??? “Mniej znaczy więcej” – dokładnie – moja mała nowa Chanel tak bardzo przyciąga wzrok doskonale oddając tezę M. van der Rohe 🙂 napisała co wiedziała – Pani ARCHITEKT.
What did Mies van der Rohe mean by “Less is more? “ Now I know ❗️- cause my new Chanel Bag is SMALL but so cute ?- napisała pod zdjęciem Anella

Metamorfozom Anelli i zdobywaniu polskiego show-biznesu kibicuje jej partner i jednocześnie manager, zwany Dudusiem. Towarzyszy jej w porannych wizytach w telewizjach śniadaniowych, a także pojawia się na jej Instagramie.

Zatem 5 minut popularności Anelli trwa, jednak media są okrutne. Z pewnością dziewczyna o tym wie i korzysta jak tylko może. Polska Barbie uważa, że ma za dużo tu i ówdzie, ale nie chodzi o biust i usta. Dzielnie ćwiczy na siłowni. Jednocześnie sądzi, że przydadzą się jej implanty pośladków. Tak można wnioskować z jej komentarza do kolejnego cudownego zdjęcia:

Working in progress ??? Still need a few pounds to drop, but I need Bubble Butt implants tooooooo??Nie samą pracą żyje człowiek – aczkolwiek zaszczytem jest być architektem własnego ciała ! Wracamy do Formy ???

Polska Barbie zaczęła pojawiać się także na ściankach, sądząc po komentarzu na Instagramie, najwyraźniej jest z tego dumna.

Po programie trzeba „zaliczyć” ściankę ?rozchwytywana i wygrana ?????? Famous BARBIE ???

Myślicie, że spełnią się obawy Joanny Przetakiewicz i Anella stanie się influenserką, która zacznie kształtować gusta Polek? Czy młode dziewczyny uznają żywą lalkę Barbie za wzór do naśladowania?

Boska Anella powinna być czujna! W Radomiu pojawiła się silna konkurencja! Poznajcie śliczną Judytę!

Joanna Przetakiewicz z grubej rury o Anelli: „Opanuj się dziewczyno! Spójrz w lustro!”. Polskiej Barbie totalnie puściły nerwy

Będzie wojna? Anella niespodziewanie uderza w Marcina Prokopa! A wydawało się że znaleźli wspólny język podczas rozmowy w „Dzień Dobry TVN”!

 

 

Czy Joanna Przetakiewicz ma dobry modowy gust?Komentarzy: 5


Gość | 24 grudnia 2017, 16:12

Gdyby media odmówiły pokazywały wynaturzeń i nie goniły za sensacją żadna kobieta by sobie tego nie robiła. Ktoś tej pani dał tego szampana , czy tę torebkę. Jeśli nie dał powinna odpowiedzieć za samowolkę.


Gość | 18 grudnia 2017, 10:16

Straszydlo, przestancie pisac o ludziach uposledzonych!


Gość | 18 grudnia 2017, 09:33

Dla nich tylko lody Magnum.


Żaneta65 | 18 grudnia 2017, 09:22

Tak naprawdę jedna lepsza od drugiej. Obie są sztuczne, tylko pani Przetakiewicz nie zniża się do takiego poziomu jak barbie i nie świeci wyzywająco golizną. Skończyła ostatnio 50 lat, ciało ma zgrabne, pewnie chodzi na jakąś siłownię, wspomaga iqacai. No ale to nie powód od razu żeby świecić cyckami.


Gość | 18 grudnia 2017, 05:06

Sztuczna lodziara.


Dodaj komentarz
×