Joanna Moro jest w trzeciej ciąży! Już sprytnie maskuje zaokrąglony brzuszek. Będzie syn czy córka?

Joanna Moro trzecia ciąża

Joanna Moro trzecia ciąża

Jak podaje magazyn Show, Joanna Moro jest w trzeciej ciąży! Kiedy aktorka urodzi swoje kolejne dziecko? Będzie syn czy córka? Spieszymy z nowinkami!

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze! W zeszłym tygodniu na pokazie MMC potwierdziło się, że w ciąży jest Kasia Warnke, a dzisiaj dowiadujemy się, że mamą zostanie kolejna znana aktorka! Jak donosi magazyn Show, swojego trzeciego dziecka wyczekuje Joanna Moro:

Joanna spodziewa się trzeciego dziecka – czytamy.

Jest to wspaniała informacja. Nie możemy sobie nawet wyobrazić jak szczęśliwa musi być gwiazda Barw szczęścia. Choć będzie to jej trzecie dziecko i doskonale wie, jak przebiega ciąża, ta jest wyjątkowa. Joannie ponoć marzy się córeczka i mocno wierzy w to, że tym razem właśnie ją urodzi:

Marzy, by tym razem w jej brzuchu rosła dziewczynka.

Okazuje się, że jest to pierwszy trymestr ciąży, więc fakt, że zaokrąglonego brzuszka jeszcze nie widać jest zrozumiały. Najnowsze zdjęcie gwiazdy na Instagramie jest jednak inne niż pozostałe. Aktorka schyliła się pozując przed aparatem i szczerze się uśmiechnęła. Być może w ten sposób chciała jeszcze zakryć delikatne krągłości, które fani wyłapaliby natychmiast.

Gratulujemy!

Jacek Rozenek wraca do “Barw szczęścia”. Joanna Moro zdradziła, co mówi się o nim na planie serialu!

Joanna Moro zrobiła sobie operację twarzy! Co jej przyszło do głowy?!

Instagram Joanny Moro aż kipi od seksapilu! A jak aktorka wygląda w samym bikini w realu? Zdjęcia paparazzi rozwiewają wątpliwości


Joanna Moro na plaży w Sopocie

Joanna Moro na plaży w Sopocie

Joanna Moro na plaży w Sopocie

Joanna Moro na plaży w Sopocie

Joanna Moro na plaży w Sopocie

Joanna Moro na plaży w Sopocie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×