Szukaj

Świat mody miał paść przed nim na kolana. Joanna Krupa już wie, kto zniszczył karierę Patryka Grudowicza po „Top Model”

Joanna Krupa i Patryk Grudowicz

Joanna Krupa załamana Patrykiem Grudowiczem

Nie jest tajemnicą, że po Top Model na najlepszych czeka prawdziwa kariera i światowe życie. Najlepszym tego przykładem jest Karolina Pisarek, która stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek w Polsce. Ostatnią edycję przed długą przerwą wygrał zaś Patryk Grudowicz – pochodzący z ubogiej, wielodzietnej rodziny, oddany swoim bliskim, szczery i ciężko pracujący chłopak. Na castingu do show pojawił się cały pocięty, bo żeby zarobić na bilet do Warszawy, musiał pracować przy przenoszeniu mebli.

Patryk natychmiast podbił serce Joanny Krupy, która wstawiała się za nim i dbała by chłopak nie był poszkodowany. Pod jej czujnym okiem Grudowicz nabrał ogłady i obycia, a sympatia, którą wzbudzał wśród widzów, zagwarantowała mu zwycięstwo w finale:

Jestem bardzo zadowolona z werdyktu. Patryk ma szanse na wielką karierę, tylko trzeba chcieć. Musi mocno pracować, nauczyć się angielskiego. Jest ogromna różnica między chłopakiem, który przyszedł, a tym którego widzieliśmy w finale. On w ogóle w siebie nie wierzył – mówiła gwiazda w rozmowie z naszym reporterem zaraz po finale Top Model 6.

Niestety, potem wszystkie plany wzięły w łeb. Trudno powiedzieć kto zawinił, ale kariera Patryka stanęła w martwym punkcie, choć jego niesamowita uroda i charyzma mogłyby zawojować cały świat. Joanna wini za to… współpracowników chłopaka.

Dzień Dobry TVN modelka wyznała, że winę za jego porażkę ponoszą współpracownicy, którzy zamiast pomagać Patrykowi w budowaniu nazwiska i marki, ciągną go jedynie w dół. Problemy z językiem angielskim i brak odpowiedniego przewodnika w wielkim świecie mody sprawiają, że Grudowicz marnuje swoje najlepsze lata na ściankach w Polsce. A przecież mógłby chodzić po światowych wybiegach tak jak Mateusz Maga.

Myślicie, że powinien zmienić ekipę i poprosić Krupę o pomoc? Na pewno by mu nie odmówiła!

Joanna Krupa gorzko o zwycięzcach „Top Model”. Padło kilka przykrych słów [WIDEO]

Ale numer! Gwiazda „Na Wspólnej” pojawiła się na castingu do „Top Model”! Przyłapał go fotograf!

Uczestniczka „Top Model” urodziła trójkę dzieci i tańczyła na rurze! Obecnie schudła 16 kilogramów i jest nie do poznania!

Mateusz Maga w końcu zagrał swój pierwszy koncert bez playbacku! Zaśpiewał na żywo „First Kiss” i legendarny rockowy przebój! [WIDEO]


Patryk Grudowicz – Dawid Woliński dla Magnum, pokaz mody 2018

Patryk Grudowicz – Dawid Woliński dla Magnum, pokaz mody 2018

Patryk Grudowicz - pokaz La Mania i 50. urodziny Joanny Przetakiewicz

Patryk Grudowicz - pokaz La Mania i 50. urodziny Joanny Przetakiewicz

Patryk Grudowicz - pokaz kolekcji GUESS 2017

Patryk Grudowicz - pokaz kolekcji GUESS 2017

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×