Szukaj

Joanna Krupa będzie na finale „Top model”? Gwiazda podjęła zaskakującą decyzję

Joanna Krupa wkrótce zostanie mamą. Czy maleństwo sprawi, że gwiazda nie pojawi się na finale programu Top model? Gwiazda podjęła zaskakującą decyzję. 

Joanna Krupa jest w ciąży. Modelka i jej mąż Douglas Nunes zostaną rodzicami jeszcze w tym roku. Gwiazda, w tym wyjątkowym dla kobiety okresie nie wycofała się ze służbowych obowiązków, a wręcz przeciwnie jest nadal bardzo aktywna zawodowo.

Zobacz: Joanna Krupa w ciążowej sesji z jurorami „Top Model”! Piękny gest solidarności z przyszłą mamą

Joanna Krupa będzie na finale Top model? 

Gwiazda nie tylko publikuje nowe posty w social mediach, gdzie pokazuje ciążowe krągłości, ale także pojawiała się na planie programu Top model, gdzie próbowała przekonać uczestników do świata modelingu. Już wkrótce widzowie będą mogli zobaczyć jak gwiazda poradziła sobie w tej roli – emisja nowych odcinków rusza lada moment.

Joanna mamą zostanie prawdopodobnie w październiku. Czy gwiazda pojawi się więc na finale, który odbędzie się miesiąc później? Jak zdradzają osoby z jej otoczenia, Krupa już podjęła decyzję, która  może nieco szokować:

Joasia długo się zastanawiała, czy zabrać noworodka w podróż. Ostatecznie przyleci do Polski z dzieckiem i weźmie je na plan – zdradziła w rozmowie z magazynem Flesz osoba z otoczenia gwiazdy.

Zobacz: Joanna Krupa nago na okładce „Wprost”! Gwiazda pokazała ogromny ciążowy brzuszek i udzieliła mocnego wywiadu

Czy Joanna Krupa planuje więcej dzieci?

Joanna zaszła w ciążę naturalnie. Zanim to jednak się stało, zamroziła jajeczka, ponieważ myślała, że będzie ich potrzebować. Okazuje się, że nie zamierza ich niszczyć, ponieważ planuje kolejne dzieci:

Chcę mieć dwójkę dzieci. Ale kto wie, może zdecyduję się i na trzecie? Może jajeczka się jeszcze przydadzą? (…) Na razie razie będę ją trzymać, mogą być zamrożone chyba 30 lat. Może ktoś z rodziny będzie potrzebował, może oddam siostrze? Kto wie – przyznała w rozmowie z Wprost. 

 

Trzymamy kciuki, żeby to się udało.

Zobacz: Oto matka XXI wieku! Joanna Krupa we „Wprost” udzieliła odważnego wywiadu na temat ciąży i porodu! Wybraliśmy najlepsze fragmenty

 


Edyta Górniak i Joanna Krupa w ciąży. Wspólne zdjęcie gwiazd

Edyta Górniak i Joanna Krupa w ciąży. Wspólne zdjęcie gwiazd

Joanna Krupa - sesja w Top Model

Joanna Krupa - sesja w Top Model

Nagie zdjęcie Joanny Krupy w ciąży

Nagie zdjęcie Joanny Krupy w ciąży

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×