Joanna Koroniewska nie wytrzymała! Aktorka publicznie wylała swoje wszystkie małżeńskie żale! Maciej Dowbor w potrzasku!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska w szczerych słowach opisała jak wygląda jej życie z Maciejem Dowborem. Słowa gwiazdy mogą was zaskoczyć. To nie jest małżeńska sielanka.

Joanna Koroniewska widzom telewizyjnym kojarzy się z hitem M jak miłość, w którym od 2000 do 2013 roku grała Małgorzatę Chodakowską. Właśnie ta miła rola zapewniła jej ogólnopolską rozpoznawalność. Niestety aktorka zrezygnowała z pracy w produkcji, zaszła w ciążę i urodziła drugie dziecko. Obecnie wraz ze swoim mężem Maciejem Dowborem  dwie córki: 10-letnią Janinę i roczną Helenę.

Joanna i Maciej mają za sobą sporo małżeńskich wzlotów i upadków, jednak mino kilku kryzysów potrafili uratować swój związek i obecnie tworzą bardzo szczęśliwą rodzinę. Oboje są aktywni zawodowo, odnieśli sukces w swojej dziedzinie, dlatego teraz mogą się w pełni skupić na wychowywaniu córek.

Okazuje się, że życie małżonków nie zawsze bywa usłane różami. Gwiazda w dniu urodzin Dowbora postanowiła w szczerych słowach opisać swój zwyczajny dzień, w którym jest żoną triathlonisty. Aktorka podała obszerną instrukcję życia ze swoim ukochanym:

Krótka instrukcja bycia Żoną Triathlonisty. Generalnie już na samym początku sugeruję ze dwa razy przemyśleć taką decyzję. Naprawdę podejść do tego gruntownie, w związku z faktem, iż to swoisty przypadek bardzo głęboko uzależnionego człowieka, któremu z biegiem lat wszystko, powtarzam WSZYSTKO kojarzy się z jednym. I nie mam tu na myśli bynajmniej tego, o czym myślą normalni, POWTARZAM normalni faceci  ONI tylko sport i sport. A i sport. No i może jeszcze regeneracja. A lista jest długa, pewnie i tak znaków nie wystarczy… Po pierwsze te wszechobecne lateksowe ciuchy na rower, z tymi wszytymi pieluchami, które bynajmniej nie mają podkreślić męskiego przyrodzenia, a jedynie dać nieco ulgi czterem literom.  Bo też ileż można siedzieć na twardym siodełku Otóż podpowiadam dłuuugooo. Bardzo długo… Trenując w domu na tzw. trenażerze, można w tym czasie śmiało obejrzeć parę odcinków „Gry o tron”. Więc co robi niewiasta Ogląda sama.

Po drugie. Wszystkie, powtarzam WSZYSTKIE rozmowy o wakacjach zaczynają i kończą się tak samo- „A może w tym roku Dubaj Kochanie?”. A ja już wiem co to oznacza- w jego rozumowaniu-stosunkowo łatwa trasa, mała konkurencja i realna szansa na slot na Hawaje. Więc MUSIMY tam jechać!I tutaj dotykamy sedna sprawy. Slot czyli miejsce na najważniejszych zawodach dla KAŻDEGO triathlonisty to absolutny must have. Jak dla mnie powiedzmy nowy kostium na lato albo nowa torebka, raz na jakiś czas oczywiście.

To nie koniec, w dalszej części swojego wywodu Koroniewska wyliczyła wszystkie wady, jakie posiada jej małżonek:

Dla NICH HAWAJE to sacrum. I gadają o tym zawsze i wszędzie. Do znudzenia. Generalna zasada spotkania z triathlonistą jest taka – nie pytaj o ten sport bo zmarnujesz sobie wieczór. Gadają o nim bez opamiętania, absolutnie nie zważając na to czy interlokutor wciągnięty w rozmowę czy też nie. Jest jeszcze milion wad, o których jeszcze wspomnę bo zaczął się sezon więc o wynikach kolegów, czasach i narzekaniu na warunki atmosferyczne będę teraz słyszała przez całe dwa miesiące,ale jedno wiem na pewno. Mimo że na co dzień wkurza to niesamowicie to no dobra. Też imponuje. Nie każdy może mieszkać z człowiekiem z żelaza. Normalnie prawie jak z supermanem.

Pod postem Joanny pojawiło się sporo komentarzy, w których internauci szczerze gratulują swojej idolce szczęśliwego małżeństwa. Sporo fanów czeka na kolejnego potomka Macieja, licząc, że tym razem będzie to syn.

Zobacz: Małgorzata Socha i Joanna Koroniewska zadały szyku we Włoszech! Gwiazdy lansowały kreacje polskich projektantów!

Zobacz: Joanna Koroniewska w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Tylko dla nas gwiazda skomentowała swój udział w show [WIDEO]

Zobacz: Joanna Koroniewska szczerze o pracy na planie “M jak miłość”. Jej słowa mogą niektórych bardzo zaboleć: “Robiłam to wbrew sobie” [WIDEO]


Joanna Koroniewska wyjawiła jaki prywatnie jest Maciej Dowbor,

Joanna Koroniewska wyjawiła jaki prywatnie jest Maciej Dowbor,

Joanna Koroniewska wyjawiła jaki prywatnie jest Maciej Dowbor,

Joanna Koroniewska wyjawiła jaki prywatnie jest Maciej Dowbor,

Maciej Dowbor Joanna Koroniewska z dziećmi - Instagram

Maciej Dowbor Joanna Koroniewska z dziećmi - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×