Szukaj

Gwiazda „M jak miłość” pokazała twarz synka! Widać, że odziedziczył urodę po sławnym ojcu

Joanna Jarmołowicz z synem

Joanna Jarmołowicz z synem

Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski w tym roku zostali rodzicami małego Józia. Do niedawna ukrywali twarz dziecka. Teraz jednak aktorka pokazała w całości swojego rozkosznego bobasa. 

Joanna Jarmołowicz to aktorka, którą możecie kojarzyć z serialu M jak miłość. Wcześniej też grała Martę w Pierwszej miłości. Jej osoba przewinęła się również przez kinowy hit Planeta singli. W życiu prywatnym związana jest z Janem Ignacym Królikowskim, bratem Antoniego Królikowskiego i synem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Razem z Janem niedawno zostali rodzicami rozkosznego Józia.

Twarz syna Joanny Jarmołowicz i Jana Królikowskiego

Kiedy Joanna pokazała na Instagramie zdjęcie swojego synka, fani natychmiast zauważyli podobieństwo do ojca i dziadka.

Podobny do taty i dziadka – pisali internauci.

Choć pojawiały się także zdania zupełnie przeciwne:

Robi się podobny do Ciebie.

A poza tymi przekomarzaniami, zaroiło się od zachwytów dotyczących urody malucha:

  • Ojeju, jaki pultasek słodki
  • Słodziak
  • Jaki śliczny

Dlaczego Joanna Jarmołowicz pokazała twarz dziecka?

Gwiazda M jak miłość najwyraźniej uznała, że nie ma w tym nic złego, by ujawnić wizerunek dziecka. Tym samym dołączyła do grona innych młodych mam, które myślą podobnie, tj. Natalia Siwiec, Sara Boruc oraz Joanna Krupa. A poza tym, być może głównym powodem ujawnienia twarzy Józia jest promocja książki, którą napisał ojciec i dziadek Józia. Tym bardziej, że malec pozuje z książką:

Dziadek i tata wydali książkę. Gadają o kobitkach, więc nawet ciekawe. Mnie przynajmniej całkiem to interesuje. Łyknąłem całą książkę na raz, bo nie lubię się rozdrabniać. W środku jest też super muzyczka od taty. Może jak będę duży, to też wydamy coś takiego z moim tatą?” – podpisała dowcipnie zdjęcie Joanna Jarmołowicz.

Aktorka pewnie zdaje sobie sprawę, że utrzymanie w tajemnicy wizerunku dziecka na dłuższą metę jest praktycznie niemożliwe, więc jeśli ma światu pokazać twarz Józia, to niech to już będzie w jakiejś konkretnej sprawie, jaką jest choćby promocja książki tatusia.


Józio – syn Joanny Jarmołowicz

Józio – syn Joanny Jarmołowicz

Joanna Jarmołowicz urodziła syna

Joanna Jarmołowicz urodziła syna

Joanna Jarmołowicz fot. Instagram

Joanna Jarmołowicz fot. Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×