Wzruszające słowa chorej na raka dziennikarki Polsatu. „Już nic nie jest takie jak było”

Joanna Górska rak

Joanna Górska rak

Poruszający wpis Joanny Górskiej przed operacją wycięcia guza

Joanna Górska, dziennikarka Polsat News, od października 2017 roku zmaga się z nowotworem piersi. Gwiazda od samego początku dzieli się z internautami informacjami dotyczącymi jej walki z rakiem. W połowie stycznia pochwaliła się, że jej chemioterapia dobiegła końca. Dzisiaj przekazała kolejną wiadomość – czas na operację wycięcia guza.

Górska pod zdjęciem, na którym z uśmiechem wskazuje na napis Cancer Figther (Pogromca raka) na koszulce, zamieściła poruszający wpis. Swoimi słowami z pewnością zagrzała do walki inne kobiety, które zmagają się z takim samym problemem co ona:

Można się bać, nawet bardzo. Można zwątpić, nawet kilka razy. Ale nigdy, przenigdy nie można się poddać. Jutro go wytną… Wykopię dziada prosto do kosza na odpady medyczne. Liczę, że nie wróci, ale w razie drugiej rundy, będę silna.
Rak zmienia ludzi, wszyscy tak mówią. Nie wiadomo czy przez to, że chemia uszkadza układ nerwowy, czy przez bagaż bolesnych przeżyć i doświadczeń.
Już nic nie jest takie jak było. Czuje się głębiej, widzi się więcej… i naprawdę duperele ma się w d*&@ie. Wszystkiego dobrego. Doceniajcie to co macie, a zdrowie i miłość w pierwszej kolejności – napisała Górska.

Pozostaje mieć nadzieję, że popularna dziennikarka teraz bardzo szybko powróci do pełnego zdrowia. Jak widać, wolę do walki ma wielką.

Joanna Górska z Polsatu POKONAŁA RAKA! “Za nami pół roku piekła!”

Chora na raka gwiazda Polsatu złożyła fanom noworoczne życzenia. Pierwszy raz pokazała się bez peruki! Reakcja fanów? “Najpiękniejsza!”

Do sieci przedostały się przerażające zdjęcia Angeliny Jolie! Co się stało z piękną gwiazdą?


Joanna Górska przed operacją wycięcia guza

Joanna Górska przed operacją wycięcia guza

Joanna Górska pochwaliła się zdjęciem bez peruki

Joanna Górska pochwaliła się zdjęciem bez peruki

Joanna Górska walczy z rakiem

Joanna Górska walczy z rakiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×