Córka najbogatszego człowieka świata zaręczyła się! Piękna Jennifer Gates jest już zajęta

Bill Gates – córka Jennifer zaręczyła się

Bill Gates – córka Jennifer zaręczyła się

Jennifer Gates, najstarsza córka Billa Gatesa i Melindy Gates, weźmie ślub! Córka najbogatszego człowieka świata weźmie ślub z Nayelem Nassarem. 23-latka ogłosiła ich zaręczyny na Instagramie oraz opublikowała zdjęcia, na których promienieje szczęściem.

Bill Gates, twórca Microsoftu oraz najbogatszy człowiek na świecie, którego majątek szacuje się na 110 mld dolarów, wraz ze swoją żoną Melindą Gates doczekał się trójki dzieci: Phobe, Rory’ego oraz najstarszej córki Jennifer. Choć do tej pory Gatesowie bardzo chronili prywatności swojej rodziny, to jednak ostatnio cały internet rozpisuje się na temat jego córki, która właśnie ogłosiła, że wychodzi za mąż.

Kim jest Jennifer Gates, córka Billa Gatesa?

Jennifer Gates urodziła się 26 kwietnia 1996 r. jako pierwsze dziecko Billa i Melindy Gatesów. Choć jest córką szefa Microsoftu, jej kontakt z komputerami i innymi sprzętami elektronicznymi był od dzieciństwa mocno ograniczany. Do 14 roku życia córka Billa Gatesa nie miała nawet swojego telefonu!

Dziewczyna jest absolwentką prestiżowej uczelni Stanford, udziela się charytatywnie oraz odnosi duże sukcesy w jeździe konnej. Trenuje od 6. roku życia i ma własnego konia, który nosi imię Alex. Jennifer wciąż trenuje, ale już zaczęła występować w profesjonalnych zawodach jeździeckich.

Córka Billa Gatesa chętnie dzieli się swoim bujnym życiem towarzyskim w mediach społecznościowych, sporo podróżuje i umieszcza zdjęcia zarówno z wycieczek po świecie, jak i z wystrzałowych imprez, a także z randek ze swoim chłopakiem, Nayelem Nasserem.

Córka Billa Gatesa zaręczyła się

23-latka ogłosiła swoje zaręczyny z jeźdźcem konnym na Instagramie, udostępniła zdjęcie swojej reakcji po tym, jak jej narzeczony oświadczył się jej podczas ich wspólnej wyprawy na narty. Na zdjęciu widać wyraźnie zaskoczoną Jennifer z pierścionkiem z brylantem na placu, w objęciach Nassara w zaspie śniegu. Córka miliardera napisała:

Nayel Nassar, jesteś jedyny w swoim rodzaju. Absolutnie zmiotłeś mnie z nóg w ostatni weekend, zaskakując mnie w najbardziej znaczącym miejscu w ramach jednej z naszych wielu wspólnych pasji. Nie mogę się doczekać, aby spędzić resztę życia na nauce, rozwoju, śmiechu i miłości. Milion razy tak!

Narzeczony Jennifer nie pozostał jej dłużny i również zamieścił zdjęcie z zaręczyn na swoim Instagramie, pisząc: „ONA POWIEDZIAŁA TAK!!”

Czuję się teraz jak najszczęśliwszy człowiek na świecie – napisał pod zdjęciami – Jenn, jesteś wszystkim, co mogłem sobie wyobrazić… i jeszcze więcej. Nie mogę się doczekać, aby wspólnie rozwijać się w tej podróży zwanej życiem, i po prostu nie wyobrażam sobie mojego życia bez ciebie. Kocham cię mocniej, niż możesz sobie wyobrazić i dziękuję, że każdy dzień, w którym czuje się jakbym śnił. Już na zawsze!

Informacja o zaręczynach pojawiła się zaledwie kilka tygodni po tym, jak rodzice Jennifer, 64-letni Bill i 55-letnia Melinda świętowali 26. rocznicę ślubu.


Jennifer Gates z narzeczonym, Instagram

Jennifer Gates z narzeczonym, Instagram

Jennifer Gates i Nayel Nassar zaręczyli się, Instagram

Jennifer Gates i Nayel Nassar zaręczyli się, Instagram

Nayel Nassar, Instagram

Nayel Nassar, Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×