Szukaj

„Nigdy więcej”. Jennifer Garner stanowczo odpowiada tabloidom, ale wcale nie chodzi o jej romans z Bradleyem

Jennifer Garner i Bradley Cooper

Jennifer Garner i Bradley Cooper

Jennifer Garner jest w ciąży? Takie wieści, a w tle romans z Bradleyem Cooperem. Czy szykuje się sensacja jesieni?

Jennifer Garner rozwiodła się z Benem Affleckiem, z którym ma troje dzieci – Violet, Seraphinę i Samuela. Po rozstaniu była w związku z Johnem Millerem, a tego lata i ta relacja przeszła do historii. Teraz media obiegły informacje, że aktorka jest w czwartej ciąży. Szykuje się niezła sensacja, zważywszy na pogłoski, że ma romans z Bradleyem Cooperem. Co wiadomo na ten temat?

Czy Jennifer Garner jest w ciąży?

Najpierw media obiegły informacje, że Bradley Cooper i Jennifer Garner flirtują na plaży. Artykuł mówił o dwojgu samotnych i wieloletnich przyjaciołach, którzy spędzają razem dzień. Były też ich zdjęcia, bawili się na plaży z córką aktora. Fotografie przedstawiają rozebranego Coopera i aktorkę, która pomaga przy budowie zamku z piasku, a podpis brzmi: „jeśli możesz coś wywnioskować z kilku zdjęć… z pewnością wygląda to romantycznie”.

Dosyć długo pojawiały się spekulacje, że wieloletni przyjaciele w końcu odnaleźli drogę do siebie. Wcześniej nie było to możliwe, bo albo on, albo ona, była w związku z kimś innym.

A teraz na Instagramie Jennifer pojawiło się wideo z farmy, na którym widać ją w czerwonych kaloszach i dżinsowych ogrodniczkach. Dociekliwy internauta zauważył zaokrąglony brzuszek gwiazdy. Na tle doniesień o romansie z Cooperem, mogłoby się to okazać sensacją jesieni.

Tym razem jednak to fałszywy alarm. Na pytanie fana wprost odpowiedziała Jennifer:

Mam 48 lat, troje zdrowych dzieci i nie jestem – i nigdy nie będę – w ciąży (…) – napisała.

Ucięła w ten sposób wszelkie spekulacje na ten temat. Domniemanego romansu z Bradleyem Cooperm jednak jeszcze nie skomentowała.


Jennifer Garner - SAG Awards 2020

Jennifer Garner - SAG Awards 2020

Jennifer Garner w ciąży?

Jennifer Garner w ciąży?

Jennifer Garner jest w ciąży?

Jennifer Garner jest w ciąży?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×