Jarosław Bieniuk sprzedaje apartament po Annie Przybylskiej! Nowy właściciel zamieszka w niezłych luksusach!

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, dom

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, dom

Jarosław Bieniuk sprzedaje dom po Annie Przybylskiej

Jarosław Bieniuk postanowił zakończyć bolesny rozdział w swoim życiu związany ze śmiercią Anny Przybylskiej. Były piłkarz sprzedaje luksusowy apartament, w którym mieszkał z aktorką. Gdzie teraz zamiesza?

Jarosław Bieniuk ma za sobą udaną karierę piłkarską, swojego czasu występował na pozycji obrońcy w reprezentacji Polski. Był także piłkarzem w wielu polskich i zagranicznych klubach, w tym bliskiej jego sercu Lechii Gdańsk. Prywatnie przystojny piłkarz był związany z piękną polską aktorką Anna Przybylską, z którą ma troje dzieci: 16-letnią córkę Oliwię oraz synów 13-letniego Szymona i 8-letniego Jana.

Uwielbiana przez widzów Anna Przybylska pod koniec lipca 2013 przeszła operację usunięcia guza trzustki, walczyła dzielnie z rakiem, jednak gwiazda zmarła w 2014 roku zostawiając Bieniuka z trójką małych dzieci. Od czasu śmierci aktorki minęło już 5 lat, Bieniuk znakomicie spisuje się w roli samotnego ojca, jednak z trudem przychodzi mu zapomnieć o ukochanej Annie. Tym bardziej, że wraz z dziećmi Jarek nadal mieszka w tym samym apartamencie w Gdyni, w którym spędzał cudowne chwile z Przybylską. Od śmierci aktorki w jego rodzinnym domu nic się nie zmieniło, każdy szczegół mieszkania przypomina mu ukochaną Annę.

Nadszedł więc czas, aby zamknąć ten bolesny rozdział w swoim życiu. Bieniuk postanowił sprzedać apartament i zamieszkać z dziećmi w nowym domu. Ciągłe rozpamiętywanie nie pomaga w budowaniu nowego życia:

 Żadna kobieta nie czuła się w tym miejscu komfortowo. Przepełnione portretami gwiazdy mieszkanie uniemożliwia mu ułożenie sobie życia na nowo – czytamy w Na żywo.

Nawet Martyna Gliwińska, z którą piłkarz przez krótki czas był związany, nie mogła się odnaleźć w apartamencie, w którym tak bardzo czuć obecność Anny Przybylskiej:

Czuła, że nie ma tam dla niej miejsca – czytamy w tabloidzie.

Nowy dom Jarosława Bieniuka

Z perspektywy zmiany domu najbardziej cieszą się dzieci Bieniuka, które nie mogą się już doczekać przeprowadzki. Ojciec obiecał swoim pociechom nowy piękny dom z ogrodem:

Dzieci podchwyciły jego pomysł. Szymon i Jaś cieszą się, że będą mieli podwórko, na którym mogliby grać w piłkę. Jeśli nie najdzie takiej nieruchomości, wtedy sam wybuduje dom marzeń, ale wszyscy będą musieli uzbroić się w cierpliwość – wyznał przyjaciel Bieniuka w tabloidzie.

Czekamy na zdjęcia nowego domu Jarosława Bieniuka.

Tak karmią w PKP. Jarosław Bieniuk pokazał, co dostał na śniadanie podczas podróży

Oliwia Bieniuk postawiła cały show-biznes na nogi! Córka Ani Przybylskiej zdobyła się na przełomowe wyznanie!

Jarosław Bieniuk hucznie świętuje urodziny swojego synka! Pokazał niezwykłe foto, na którym Jasiu wygląda jak kopia Ani Przybylskiej!


Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska – jak mieszkali?

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska – jak mieszkali?

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska – jak mieszkali?

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska – jak mieszkali?

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska – jak mieszkali?

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska – jak mieszkali?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×