Jest oficjalny komentarz pełnomocnika Jarosława B.! Jak komentuje oskarżenia?

Jarosław B. oświadczenie pełnomocnika

Jarosław B. oświadczenie pełnomocnika

Pełnomocniczka Jarosława B. skomentowała oskarżenia jakie postawiono jej klientowi. Słowa mecenas Jądraszko rzucają nowy obraz na sprawę. W sprawie zajścia oświadczenie wydała także Lechia Gdańsk, w której były piłkarz zakończył karierę w 2014 roku.

Jarosław B. we wtorkowy poranek został zatrzymany. Były piłkarz jest podejrzany o przestępstwo przeciwko wolności seksualnej, co potwierdziła prokuratura:

Potwierdzam, że doszło do zatrzymania w kontekście przestępstwa popełnionego w kierunku naruszenia wolności seksualnej. To wszystko co mam w tej chwili do przekazania – potwierdziła w rozmowie z Faktem Grażyna Wawryniuk z prok. okręgowej w Gdańsku.

Podobno domniemana ofiara jest znajomą sportowca. Tego wieczoru miała zostać odurzona narkotykami. Obecnie jej stan psychiczny jest fatalny:

Po nagłośnieniu sprawy wylała się na nią fala hejtu, ponieważ oskarżyła o gwałt osobę znaną, celebrytę. W związku z tym pojawiły się sugestie, że robi to dla sławy. Nasza klientka jest obecnie pod opieką psychologa – zdradził w rozmowie z Faktem mecenas Mateusz Dończyk.

Chociaż do tej pory nie było komentarza z drugiej strony, niedawno głos zabrała mecenas Jądraszko – pełnomocniczka Jarosława B., która podkreśliła, że mężczyzna, kiedy tylko dowiedział się o kierowanych przeciwko niemu zarzutach, sam stawił się na komisariacie policji w Sopocie:

Oskarżenia kierowane przeciwko niemu nie są oparte na prawdzie. Na tę chwilę nie zostały mu jeszcze postawione zarzuty, a postępowanie jest w sprawie, a nie przeciwko osobie. Na tę chwilę mogę powiedzieć, że sprawa jest bardzo podobna do tej, która dotyczyła piłkarzy Leicester City.

Mowa o zdarzeniu z 2004 roku, w którym to trzech piłkarzy Leicester City zostało oskarżonych o gwałt. Kiedy przeprowadzono badania DNA okazało się, że mężczyźni byli niewinni. Kobiety chciały wyłudzić jedynie od nich pieniądze.

Jędraszko zapowiedziała, że nie wyklucza złożenia zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa:

Po zbadaniu wszystkich aspektów sprawy nie wykluczamy też złożenia zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa. Najbliższe dni będą kluczowe, jednak istnieje możliwość, że cała sytuacja zmieni się diametralnie na korzyść mojego klienta. Z uwagi na ciężką sytuację rodzinną uprzejmie prosimy o uszanowanie prywatności i wstrzymywaniem się przed wydawaniem pochopnych osądów.

Jak myślcie jak ta cała sprawa się zakończy?

Oświadczenie Lechii Gdańsk w sprawie Jarosława B.

W sprawie zatrzymania Jarosława B. specjalne oświadczenie wydała Lechia Gdańsk, w której były piłkarz zakończył karierę, a 29 października 2014 powrócił jako dyrektor sportowy:

Jako zarząd klubu Lechia Gdańsk jesteśmy głęboko poruszeni informacjami medialnymi dotyczącymi pana Jarosława B. Jest nam przykro, mimo że opisane fakty dotyczą spraw z życia prywatnego i nie mają związku z pracą na rzecz klubu. Prosimy wszystkich o powstrzymanie się od komentowania sprawy oraz wydawania jakichkolwiek osądów do czasu zakończenia działań prowadzonych przez prokuraturę i policję. Wierzymy, że w toku postępowania wszystkie aspekty tej sprawy zostaną zbadane, a wszelkie niejasności wyjaśnione – czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie klubu.

Jak zakończy się ta sprawa?

Zobacz: Natalia Siwiec skomentowała zatrzymanie Jarosława B. Padły mocne słowa!

Zobacz: Jarosław B. ma poważne kłopoty! Nowe doniesienia w szokującej sprawie partnera Anny Przybylskiej!

Zobacz: Szokujące doniesienia – Jarosław B. aresztowany w Sopocie


Jarosław B. został aresztowany w Sopocie

Jarosław B. został aresztowany w Sopocie

Jarosław B. zatrzymany

Jarosław B. zatrzymany

Jaki zarzut usłyszał Jarosław B.?

Jaki zarzut usłyszał Jarosław B.?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×