Syn Beaty Tadli wyprawił huczną „18-stkę”! Świętował urodziny w modnym gejowskim klubie! Wpadły gwiazdy! [WIDEO]

Jan Kietliński ile ma lat urodziny

Jan Kietliński ile ma lat urodziny

Osiemnastka syna Beaty Tadli

Jan Kietliński jest już pełnoletni. 6 stycznia syn Beaty Tadli wyprawił swoją osiemnastkę, wśród gości pojawiła się Andżelika Mucha. Po północy Jan zabrał swoich gości do popularnego gejowskiego klubu w centrum Warszawy.

Przystojny syn Beaty Tadli Jan – od lat był i nadal jest dla swojej pięknej mamy ogromnym wsparciem. Nastolatek jest owocem miłości z małżeństwa dziennikarki z obecnym szefem informacji kanału Polsat NewsRadosławem Kietlińskim. Beata rozwiodła się z wpływowym dziennikarzem w styczniu 2014 roku.

Chociaż Jan jest jeszcze nastolatkiem, swoim zachowaniem mógłby zawstydzić niejednego dojrzałego mężczyznę. Z wcześniejszych wywiadów Beaty wiemy, że relacje Janka z jej ostatnim, byłym już partnerem Jarosławem Kretem nie były najlepsze. Prawdopodobnie to nastolatek dał Beacie nadzieję na lepsze jutro i dodał jej kosmicznych sił na tyle, że w brawurowy sposób, w trakcie rozpadu swojego związku, gwiazda zdobyła kryształową kulę w Tańcu z Gwiazdami.

Jan Kietliński jest już pełnoletni

6 stycznia Kietliński świętował swoje 18 urodziny. Na Instagramie Jana nie zabrakło skrupulatnej relacji z jego pierwszej imprezy po osiągnięciu pełnoletności. Nastolatek najpierw zaprosił swoich gości do klubu, w którym bawili się we własnym gronie. Na przyjęciu nie zabrakło m.in. Andżeliki Muchy, z którą Janek zaprzyjaźnił się przy okazji Tańca z gwiazdami, gdy słynna LittleMoooonster rywalizowała z jego mamą o główną nagrodę.

Po północy Kietliński zaprosił swoich kolegów i koleżanki na dalsze imprezowanie. Wesoła gromadka wpadła do popularnego gejowskiego klubu w centrum Warszawy, w którym bawiła się do rana.

Syn Tadli, jak i sama prezenterka, od dawna wspiera środowiska LGBTQ. Nastolatek uczestniczył m.in. w ostatniej Paradzie Równości, która przeszła ulicami Warszawy. Jan pokazał wówczas na Instagramie sporo zdjęć z wydarzenia, które co roku przyciąga coraz więcej Warszawiaków, a nawet turystów z zagranicy.

Zobaczcie zdjęcia z osiemnastki syna Beaty. Przy okazji życzymy wszystkiego najlepszego!

Syn Beaty Tadli robi furorę w social mediach! Najnowsze zdjęcie dziennikarki z przystojnym Jankiem podbija sieć!

Syn Beaty Tadli nie potrafił opanować emocji. Po zwycięstwie swojej pięknej mamy zupełnie się rozkleił: „Gardło mnie boli, tak krzyczeliśmy” [WIDEO]

Syn Beaty Tadli o jej rozstaniu z Jarosławem Kretem! Nie oszczędził pogodynka: „Moja mam potrzebuje kogoś innego”! [WIDEO]


bday
bday2
bday3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×