Szukaj

Skandaliczne podejście Brytyjczyków do koronawirusa. Wpis męża Oli Jordan wywołał poruszenie w sieci

James Jordan

James Jordan

James Jordan przechodzi stresujący czas. Mąż Oli Jordan, w czasie panującej pandemii koronawirusa, w sieci podzielił się swoimi obawami. O co martwi się najbardziej?

Ola Jordan pod koniec lutego urodziła. Powitała na świecie córeczkę, którą pochwaliła się na Instagramie. Udostępniła pierwsze zdjęcie dziecka, na którym trzyma dłoń dziewczynki w swojej dłoni.

Już jest tutaj i jest idealna – napisała młoda mama.

Tuż po niej kolejną fotografię udostępnił jej mąż, James Jordan, który podobnie jak żona, wprawił swoich obserwujących w niemały zachwyt.

James Jordan przechodzi trudny czas. Co się dzieje?

Chociaż James niedawno został ojcem, przechodzi trudny okres w swoim życiu. Kilka dni po narodzinach dziewczynki, jego ojciec, Alan, trafił do szpitala z powodu udaru.

Na świecie panuje pandemia koronawirusa, która zbiera śmiertelne żniwa. Na COVID-19 zachorowało ponad 170 tysięcy osób, mówi się też o kilku tysiącach ofiar śmiertelnych. Wirus wywołuje niepokój wśród wielu osób, wśród nich jest także Jordan.

Swoimi obawami podzielił się z obserwującymi w sieci. Na Twitterze opublikował post, w którym napisał, że przechodzi stresujący moment w życiu:

Próbuję jakoś połączyć nowo narodzone dziecko i żonę, która wciąż dochodzi do siebie, ojca w szpitalu i koronawirusa. Chciałbym myśleć, że jestem silny, ale przyznam, że to najbardziej stresujący okres mojego życia. Wciąż myślę o Was wszystkich. Musimy pozostać bezpieczni i #ByćDobrzy — podkreślał w swoim wpisie.

Dzień później po raz kolejny poruszył temat koronawirusa, stwierdzając, że Wielka Brytania wciąż powinna podjąć jeszcze bardziej drastyczne kroki w walce z epidemią, takie jak np. podejmowane są w Hongkongu:

Chodzi o izolację. Nie minęliśmy jeszcze pierwszej fali zachorowań w Wielkiej Brytanii.

Wpis Jamesa wywołał niemałe poruszenie w sieci, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci zgadzali się z jego zdaniem. Ciekawe, czy Wielka Brytania wkrótce wprowadzi rozwiązania, które wiązałyby się z izolacją mieszkańców.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Brytyjczycy usłyszeli od swoich władz, że najlepszą rzeczą, jaką mogą robić w obliczu epidemii to poprawnie myć ręce. Mimo trwającego kryzysu na świecie, na Wyspach życie toczyło się względnie normalnie. Dopiero po czasie ogłoszono, że ludzie powinni unikać pubów, klubów, teatrów i kin.


Ola Jordan i James Jordan

Ola Jordan i James Jordan

Ola Jordan i James Jordan podczas gali wręczenia nagród Pride of Britain

Ola Jordan i James Jordan podczas gali wręczenia nagród Pride of Britain

James Jordan i Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

James Jordan i Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×