Szukaj

W końcu wiadomo jak wygląda 18-letni syn Johnny’ego Deepa! To skóra zdjęta z ojca!

Johnny Deep

Johnny Deep

Johnny Deep ma dwoje dzieci ze związku z Vanessą Paradis. Ich syn właśnie skończył 18 lat, jak dzisiaj wygląda Jack? Zdradziła to na swoim Instagramie Lily-Rose. Opublikowała wzruszający wpis.

Syn Johnny Deppa jest już pełnoletni. Jack właśnie skończył 18 lat, czym na Instagramie pochwaliła się jego starsza siostra, Lily-Rose.

O ile wiemy, jak wygląda córka Vanessy Paradis i Johnny’ego Deepa, bo jest wzięta modelką i prężnie prowadzi swoje media społecznościowe, o tyle zdjęć Jacka jest niewiele. Jak dzisiaj wygląda syn gwiazd Hollywood?

Syn Johnny’ego Deppa, Jack skończył 18 lat. Jak wygląda?

Jack jest synem Johnny’ego i jego byłej żony Vanessy Paradis. Niewiele o nim wiadomo, ostatnia informacja obiegła media w 2018 roku, kiedy miał problemy zdrowotne. W przeciwieństwie do siostry, która jest wzięta modelką i pełno jej w social mediach, on pozostaje raczej w cieniu.

Córka Johnny’ego i Vanessy , Lily-Rose Depp, w czwartek, 9 kwietnia, opublikowała na swoim Instagramie wzruszający post, aby życzyć młodszemu bratu wszystkiego najlepszego z okazji jego 18 urodzin.

Pokazała kompilację zdjęć z dzieciństwa oraz współczesna fotkę Jacka. Jak wygląda 18-letni syn Johnny’ego Deepa. To skóra zdjęta z ojca. Jeśli dobrze się przyjrzeć, to widać, jak bardzo jest podobny do ojca z młodych lat.

Moje małe dziecko, Jackie, ma 18 lat. Moje maleństwo, moje serce i duszo, wszystkiego najlepszego. Kocham cię TAK BARDZO! – napisała Lily-Rose.

Wpis pokazuje, jak mocne relacje łączą rodzeństwo. Pod postem pojawiły się liczne życzenia urodzinowe dla Jacka. Wielu z internautów zadumało się nad upływem czasu, gdyż podobnie, jak Lily-Rose, nie mogą uwierzyć, że Jack jest już pełnoletni.

  • Sto lat, Jack.
  • OMG, już 18 lat. Ciężko uwierzyć.
  • Wszystkiego najlepszeho, bracie.
  • Najlepsze życzenia, jak ten czas szybko mija – piszą.

 


Syn Johnny'ego Deepa skończył 18 lat

Syn Johnny'ego Deepa skończył 18 lat

Syn Johnny'ego Deepa skończył 18 lat

Syn Johnny'ego Deepa skończył 18 lat

Johnny Deep, Joe Perry, Alice Cooper- Grammy 2016

Zespół Hollywood Vampires: Johnny Deep, Joe Perry, Alice Cooper - Grammy 2016

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×