Sekret idealnej figury Shakiry wyszedł na jaw. Jaką dietę i ćwiczenia stosuje?

Shakira kiedyś, stare zdjęcie

Shakira kiedyś, stare zdjęcie

Dieta i ćwiczenia Shakiry ujawnione. Kolumbijska piosenkarka pomimo tego, że ma już 42 lata, to wciąż zachwyca idealną sylwetką. Jak ona to robi? Poznaliśmy sekret artystki.

Shakirę zna chyba każdy. Nie tylko dzięki jej dokonaniom artystycznym, ale także z powodu jej pięknego wyglądu. Kolumbijka ma już na swoim koncie 42 lata, a mimo to jej sylwetka jest perfekcyjna. Wokalistka zdradziła, że od wielu lat korzysta z usług trenerki personalnej. Jest nią Anna Kaiser – prywatnie przyjaciółka gwiazdy.

Zobacz: Jennifer Lopez i Shakira razem na Super Bowl 2020! Jeszcze nie wystąpiły, a już zrobiło się gorąco! Tylko spójrzcie na ich wspólną sesję

Jak Shakira dba o sylwetkę?

Anna doskonale wie, jakich ćwiczeń potrzebuje jej podopieczna. Doskonale zna jej tryb życia i ma świadomość tego, co jest jej najbardziej potrzebne. Trenerka zdradziła, że artystka ćwiczy aż 5 dni w tygodniu. Najważniejszą rzeczą jest odpowiednie tętno, które sprawia, że piosenkarka jest cały czas skupiona i daje z siebie jak najwięcej.

[wp_quiz id=”808″]

Ważną rzeczą w planie treningowym artystki są także ćwiczenia cardio. Pozwalają one kobiecie zachować świetną kondycję, która jest potrzebna podczas wyczerpujących występów na scenie.

Shakira wierna jest również zdrowej diecie. Swój dzień zaczyna od zbożowych posiłków i szklanki świeżo wyciskanego soku grejpfrutowego. To jednak nie koniec:

Zaczęliśmy wprowadzać zupy. Niektóre świetne zupy są sycące i ciepłe. Więc o godzinie czwartej, kiedy ludzie pragną kofeiny i ciasteczka, zupa jest naprawdę świetną opcją, ponieważ napełnia cię i działa jak pełnowartościowy posiłek, więc może nasycić aż do kolacji, ale nie jest wyjątkowo kaloryczny.

Shakira zachwyca sylwetką dzięki odpowiedniej diecie i ćwiczeniom

Styl życia wokalistki sprawia, że odżywianie jest dla niej niezwykle ważne. Musi podołać nie tylko zawodowym obowiązkom, ale także sprawdzić się jako matka i żona. Ważnym rytuałem w życiu Shakiry jest jeden wspólny posiłek, który spożywa wraz z całą rodziną. Pozwala jej to zachować odpowiednie relacje z najbliższymi i sprawia, że kobieta czuje się po prostu szczęśliwa. Gwiazda podkreśla, że nie przepada za jedzeniem w biegu.

Zobacz: Shakira opowiedziała o walce ze straszną chorobą. Uzdrowiła ją woda święcona! Niewiarygodny cud


Shakira 2018

Shakira 2018

Shakira 2018

Shakira 2018

Shakira 2018

Shakira 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×