Tak Małgorzata Ohme ma zapisanego Filipa Chajzera w telefonie. W życiu nie wpadlibyśmy, że chodzi o niego. To mówi wszystko o ich relacji poza pracą

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Małgorzata Ohme udzieliła obszernego wywiadu o pracy w śniadaniówce. Zdradziła, jak ma zapisanego Filipa Chajzera w telefonie. To nie pozostawia, żadnych złudzeń co do ich relacji. 

Małgorzata Ohme zdobyła sobie ogromną sympatię widzów w momencie, gdy dołączyła do obsady programu Dzień dobry TVN. Z wykształcenia jest psychologiem, dlatego w bardzo umiejętny sposób przeprowadza rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Tryska też wielkim optymizmem i energią, którą obdarowuje widzów przed telewizorami. Gospodyni śniadaniówki stworzyła świetny duet z Filipem Chajzerem, a parę prowadzących cechuje przede wszystkim wielkie poczucie humoru.

Tych dwoje nie raz już udowodniło, że ma ogromny dystans do siebie i potrafią śmiać się z własnych wpadek, czy błędów. Są też dla siebie sporym wsparciem. Widzowie uwielbiają, gdy pojawiają się na ekranie, bo wiadomo, że nie zabraknie wówczas atrakcji, a program będzie niezwykle ciekawy. Prezenterzy od lat przyciągają przed telewizory spore grono i nie wygląda na to, aby miało się to zmienić.

Małgorzata Ohme zdradziła, jak ma zapisanego Filipa Chajzera w telefonie

Małgosia może pochwalić się sporym stażem w śniadaniówce. Do obsady programu dołączyła w 2019 roku. Produkcja połączyła ją z Filipem Chajzerem i jak już wiadomo, była to trafna decyzja. W ostatnim wywiadzie dla Newseria Lifestyle Ohme przyznała, że uwielbia to, co robi, a praca to dla niej prawdziwy dar.

Aż trudno mi uwierzyć, że to już są trzy lata, ale co roku, jak dostaję grafik „Dzień Dobry TVN” i jesteśmy z Filipem dalej, to myślę sobie: wow, super, już minął kolejny rok. To dla mnie jest w ogóle dar, że dostałam tę posadę i że się już tyle w niej utrzymałam.

Opowiedziała także o swoich relacjach z Filipem Chajzerem. Potwierdziła to, co mówiła już jakiś czas temu, czyli że są ze sobą bardzo blisko. Przy okazji zdradziła, jak zapisała współprowadzącego w swoim telefonie.

Jesteśmy zawsze dla siebie w momentach krytycznych, jesteśmy wobec siebie totalnie wyrozumiali, tzn. jak on nie odbiera telefonu, to ja się nie obrażam, jak ja nie odbieram, to on się też nie obraża. Ale w sumie prywatnie bardzo dużo czasu też spędzamy razem i do siebie dużo dzwonimy. Ja go mam zapisanego „brat Fifi” w telefonie, to chyba wszystko o tym, nie?

Filip w komórce Gosi widnieje jako „brat Fifi”. To chyba nie pozostawia żadnych złudzeń co do tego, jak wygląda ich relacja po zejściu z planu.


Małgorzata Ohme w nowej fryzurze i Filip Chajzer

Małgorzata Ohme w nowej fryzurze i Filip Chajzer

Małgorzata Ohme w nowej fryzurze i Filip Chajzer

Małgorzata Ohme w nowej fryzurze i Filip Chajzer

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Komentarze

 • Ali pisze:

  A ja swojego kolegę od lat mam zapisanego „cygan”,bo jest wiecznym kłamczuchem,który powtarza,że kamstwo powtarzane wielokrotnie staje sie prawda.I tak wierzy w swoje kamstwa nie zdając z tego sobie sprawy,że kłamie.

 • Gość pisze:

  Cztery komentarze zablokowane nikogo nie uraziła

 • Gość pisze:

  ps jechałam i pan we mnie wjechał przeciez ma pani stop ale pan we mnie wjechał jaja muszą byc 10000źl ha ha

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia młodzi zdolni dadzą radze 45s jak mówi rafcia zaczynają się fifitki plucie sikanie rzyganie a wszystko online ale lewe teczowe rączki są bardzo drogie juź zapłacone pan 200km/h pani 2% a panstwo odda dywidendy premie 14/15/20 keine problem ha ha i to tyle

 • Gość el-ka pisze:

  Małgosia Ohme to bardzo miła ciepła i pozytywna osoba. Zawsze radosna i bardzo sympatyczna. Myślę, że jest również opiekuńcza, taka dobra Misiunia (od misia) 🤗 do przytulania.

 • Maja pisze:

  To ten z Pokolenia Antos?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×