NewsyWyznanie Filipa Chajzera wyciska łzy. Opowiedział o życiu po śmierci syna

Wyznanie Filipa Chajzera wyciska łzy. Opowiedział o życiu po śmierci syna

Filip Chajzer śmierć syna
Filip Chajzer śmierć syna
Elwira Szczepańska

20.02.2018 14:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzień, w którym Polskę obiegła wiadomość o śmierci syna Filipa Chajzera był bez wątpienia trudny, zwłaszcza dla fanów dziennikarza, o samym zainteresowanym nie wspominając. Żaden rodzic nie powinien przeżywać podobnego dramatu – dziesięcioletni synek Filipa, Maks, zginął w wypadku samochodowym pod Płońskiem, a życie dziennikarza przewróciło się do góry nogami.

Trzy lata minęły, Chajzer zdobył serca swoich fanów bezinteresownością i optymizmem, którym zaraża wszystkich mających z nim styczność, ale cień tragedii nadal czai się nad jego głową.

W rozmowie z Vivą! Filip wyznał, że poradzenie sobie ze śmiercią Maksa było najtrudniejszą rzeczą, jaką przyszło mu zrobić w życiu:

Wykonałem gigantyczną pracę. Nie tylko ja, ale też ludzie, którzy się mną zajmowali, którzy nadal się mną zajmują, rodzina, przyjaciele. Uprzedzając kolejne pytania - rozdrapywanie tego tematu nie jest jeszcze chyba najlepszym pomysłem. Dla swojego zdrowia psychicznego staram się o tym nie pamiętać. Do wszystkiego trzeba w życiu dojrzeć. Jestem na etapie osiągnięcia równowagi. Oczywiście każda krytyka, każdy hejt ma swoje granice. Jeśli ta granica zostaje przekroczona, to rzeczywiście zdarza się, że puszczają i nerwy. Na szczęście coraz rzadziej – wyznał dziennikarz.

Fortuna na szczęście się odwróciła, a Filip znów jest szczęśliwym ojcem. Kilka miesięcy temu na świecie pojawił się jego synek, dom, w którym uwije gniazdko z ukochaną jest niemal ukończony, a wszystko jest na dobrej drodze do tego by dziennikarz odnalazł spokój i stabilizację, których tak potrzebuje.

Pozostaje mu tylko pogratulować. Niewielu dałoby radę zrobić to, co on – stanąć na nogi i skupić się na pomocy innym.

  • Agnieszka Woźniak-Starak i Filip Chajzer - Wielki Mecz TVN i WOŚP 2017
  • Filip Chajzer - TVN, wiosenna ramówka 2018 - prezentacja
  • Polonez Filipa Chajzera został wylicytowany za gigantyczną sumę
  • Filip Chajzer pokazał synka
  • Filip Chajzer - Sylwester 2017 TVN Warszawa
  • Top of the Top 2017 - Filip Chajzer
  • Filip Chajzer i Małgorzata Walczak zostaną rodzicami
[1/7] Agnieszka Woźniak-Starak i Filip Chajzer - Wielki Mecz TVN i WOŚP 2017
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także