Szukaj

Izabela Janachowska urodziła?! Zaskakujące ustalenia internautek pod zdjęciem gwiazdy z kołyską

Izabela Janachowska już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Zanim jednak zostanie mamą, kompletuje wszystkie niezbędne rzeczy dla maleństwa. Dzisiaj pochwaliła się przepiękną kołyską, choć to nie ona wzbudziła największe zainteresowanie! Internautki sugerują, że gwiazda poród ma już za sobą!
Izabela Janachowska ciąża

Izabela Janachowska ciąża

Izabela Janachowska przygotowuje się obecnie do narodzin swojego pierwszego dziecka. Kilka tygodni temu, razem z mężem Krzysztofem Jabłońskim, potwierdziła, że spodziewa się synka. Gwiazda, kiedy tylko poznała płeć maleństwa, natychmiast wyruszyła na zakupy i rozpoczęła urządzanie pokoiku. Swoje słodkie zdobycze regularnie prezentuje na profilu na Instagramie.

Izabela Janachowska jest już po porodzie?

Najnowszy post to prezentacja kołyski dla dziecka. Musimy przyznać szczerze, że jest ona wyjątkowo śliczna. Zachwyca przede wszystkim jej prosta forma, kolor i kształt. Internautki zamiast jednak ją podziwiać, zwróciły uwagę na coś zupełnie innego. W komentarzach pojawiły się sugestie, że Izabela Janachowska urodziła, a informację o porodzie trzyma w tajemnicy przed światem. Na zdjęciu gwiazda wygląda bardzo szczupło:

  • Zniknął pani brzuszek w tej sukience.
  • Brzuszek raz duży, a raz niewidoczny.
  • A w środku jest dzidziuś? Bo tak to wygląda jakby pani już urodziła

Absolutnie nie dziwimy się obserwatorkom Izy. My sami w pierwszym momencie pomyśleliśmy, że prezenterka przechytrzyła cały świat i poród ma już za sobą!

Ciążowy brzuszek gwiazdy jest bardzo piękny, ale i duży, o czym przekonaliśmy się na własne oczy podczas ramówki kanałów lifestyle’owych TVN-u, na której Izabela zachwyciła w letniej stylizacji. Najbardziej prawdopodobną wersją jest jednak ta, że Janachowska zrobiła zdjęcie z łóżeczkiem bardzo dawno temu, kiedy jej ciążowe krągłości były prawie niewidoczne.

Z niecierpliwością czekamy na poród Janachowskiej i trzymamy kciuki o szczęśliwe rozwiązanie!

Zobacz: Meghan Markle jest już po porodzie?! Trzy dowody na to, że księżna Sussexu urodziła

Zobacz: Gwiazda filmów Patryka Vegi urodziła! Pokazała cudowną sesję z noworodkiem prosto z porodówki!

Zobacz: Piękna Marta Glik urodziła! Młoda mama pokazała serię słodkich zdjęć z maluszkiem! Kamil Glik skacze ze szczęścia!


Iza Janachowska pokazała kołyskę synka

Iza Janachowska pokazała kołyskę synka

Izabela Janachowska w błękitnej stylizacji

Izabela Janachowska w błękitnej stylizacji

Natalia Jakuła i Izabela Janachowska - baby shower

Natalia Jakuła i Izabela Janachowska - baby shower

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×