Szukaj

Iwona Burnat gwiazda „Żon Hollywood” już nie jest blondynką. To szalona zmiana!

Iwona Burnat - nowe włosy

Iwona Burnat - nowe włosy

Iwona Burnat, gwiazda Żon Hollywood i show Ameryka Express przeszła szokująca metamorfozę. Całkowicie zmieniła kolor włosów. Już nie jest platynową blondynką.

 

Iwona Burnatjedna z najbardziej rozpoznawalnych żon Hollywood zmieniła kolor włosów. Na Instagramie podzieliła się informacją o pożegnaniu swojego platynowego blondu. Gwiazda wystąpiła w programie TVN  Żony Hollywood, dzięki któremu stała się rozpoznawalna. Niedawno była jedną z uczestniczek Ameryka Express.

Kojarzona jest głównie z uśmiechniętą buzią, blond włosami i oczywiście mężem Reggim Benjaminem oraz uroczym pieskiem, który towarzyszy jej elegancko wystrojony prawie wszędzie.

Iwona Burnat zmieniła kolor włosów

Wprawdzie ostatni sezon hitowego programu TVN Żony Hollywood, zakończył się już jakiś czas temu, ale dał sporą rozpoznawalność swoim bohaterkom, między innymi Iwonie Burnat. Gwiazda niedawno przyjęła propozycję i razem z mężem Reggim i pieskiem Tobym, dzielnie walczyła w Ameryka Express.

Okazuje się, że postanowiła kompletnie odmienić swój wizerunek i zmieniła swój charakterystyczny platynowy blond na zupełnie inny… Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie, szokując swoich obserwujących.

Iwona pozuje w ciemnym, czekoladowym brązie. Wygląda zupełnie inaczej. Naprawdę trzeba się dobrze przyjrzeć, żeby rozpoznać żonę Hollywood. Towarzyszy jej nieodłączny Toby.

Nowy wygląd z Tobym – napisała Burnat.

To się nazywa metamorfoza. Obserwujący Iwony są zadziwieni całkowitą zmianą wyglądu. Komplementują Burnat, ale też zdaje się, że już tęsknią za platyną. Niektórzy także uważają, że to chwilowa zmiana i gwiazda eksperymentuje z peruką.

  • Wow! Iwonka, jaka zmiana.
  • Ten kolor pasuje do ciebie idealnie! 100 razy lepiej od blondu.
  • Wyglądasz oszałamiająco w tym kolorze!
  • To peruka, ale dobrze ci w tym odcieniu.
  • Przepiekna – co na to Reggi?

Wy jak sądzicie? Zmiana na stałe?

 


Iwona Burnat - nowe włosy

Iwona Burnat - nowe włosy

Iwona Burnat, Reggi Benjamin - gwiazdy promują Ameryka Express 2020

Iwona Burnat, Reggi Benjamin - gwiazdy promują Ameryka Express 2020

Iwona Burnat, Reggi Benjamin

Iwona Burnat, Reggi Benjamin

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×