Isis Gee też wygląda jak Barbie! Na ostatnich zdjęciach coraz mniej przypomina siebie z czasów Eurowizji

Isis Gee teraz

Isis Gee teraz

Isis Gee zmieniła się od czasów Eurowizji 2008

Ponad dekadę temu polska publiczność po raz pierwszy usłyszała o Isis Gee, czyli amerykańskiej piosenkarce polskiego pochodzenia. Wokalistka w 2007 roku wzięła udział w 6. edycji Tańca z Gwiazdami w Telewizji TVN, która otworzyła artystce drzwi do wielkiej kariery na naszym rynku.

Po programie dobra passa amerykanki trwała w najlepsze. W 2008 roku wygrała Krajowe Preselekcje do Konkursu Piosenki Eurowizji i tym samym pojechała do Belgradu, by zawalczyć o pierwsze dla Polski Grand Prix. Mimo awansu do finału, ostatecznie z piosenką For Life zajęła 24 miejsce z 14 punktami na koncie.

Od czasu Eurowizji 2008 słuch o Isis Gee zaginął. W 2011 media obiegła informacja, że artystka zmieniła swój pseudonim na Tamara Gee, który jest związany z jej prawdziwym imieniem i nazwiskiem – Tamara Diane Gołębiowska. Kilka miesięcy temu zapowiedziała w mediach powrót z nowymi piosenkami, nad którymi pracuje m.in. producent hitu My Heart Will Go On Celine Dion.

Przez te wszystkie lata, jak się okazuje, Tamara inwestowała w siebie. Zabiegi upiększające zmieniły piękną wokalistkę nie do poznania. Zobaczcie sami!

Polska gwiazda powiększyła usta! Tak dużych jeszcze nie miała!

Pierwszy wywiad z Tamarą Gee po długiej przerwie! Opowiedziała o współpracy z producentem Celine Dion, nowym biznesie i życiu w krajach arabskich [WIDEO]

Polska w Konkursie Piosenki Eurowizji na przestrzeni lat


Isis Gee na Eurowizji 2008

Isis Gee na Eurowizji 2008

Tamara Gee jak żywa Barbie

Tamara Gee jak żywa Barbie

Tamara Gee jak żywa Barbie

Tamara Gee jak żywa Barbie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×