Tabloid ujawnia wysokość emerytury Krzysztofa Cugowskiego!

Krzysztof Cugowski uzależnienie

Krzysztof Cugowski uzależnienie

Emerytura Krzysztofa Cugowskiego

Krzysztof Cugowski to wokalista legendarnej Budki Suflera. W zeszłym roku miał przejść na emeryturę, jednak w wyniku niedopatrzenia, wypłata przeciągnęła się w czasie.

Pewne sprawy po mojej stronie zostały zaniedbane, ale wszystko zostało już wyjaśnione i mam to za sobą. Od następnego miesiąca będę już szczęśliwym emerytem – opowiedział w Super Expressie artysta

Okazuje się jednak, że emerytura wcale nie oznacza zakończenia pracy. Przynajmniej w tym przypadku. Sam zainteresowany twierdzi jednak, że wolałby już odpocząć.

Nie dałbym rady przeżyć z tego, co ZUS jest mi łaskaw zapłacić, więc będę musiał śpiewać do śmierci jak Mieczysław Fogg – dodaje.

Jakiś czas temu Cugowski wyznał, że wyliczona dla niego emerytura miałaby wynosić 570 zł. Mimo, że minimalna kwota ma wynosić 1000 zł brutto i aby ją otrzymać, trzeba udokumentować 25-letni staż pracy w przypadku mężczyzn. Piosenkarz może mieć z tym problem. Dotyczy go jedynie waloryzacja uwzględniająca inflację. Dostanie więc około 30-40 zł podwyżki. 

Na szczęście przez cały czas gwiazdor jest rozchwytywany. W marcu zagra sześć koncertów ze swoimi synami w ramach projektu Cugowscy. Jak podaje dziennik, za jeden taki koncert otrzyma wynagrodzenie w wysokości 50 tys. zł.

Zobacz także: Krzysztof Cugowski przez 30 lat ukrywał swoje uzależnienie! Dopiero teraz powiedział o tym publicznie

Krzysztof Cugowski jest uzależniony od gry w Totolotka

Ile wynosi emerytura Krzysztofa Cugowskiego?

Krzysztof Cugowski

Ile emerytury dostaje Krzysztof Cugowski?


Krzysztof Cugowski jest uzależniony od Totolotka

Krzysztof Cugowski jest uzależniony od Totolotka

Kasia Kowalska i Krzysztof Cugowski w piosence

Kasia Kowalska i Krzysztof Cugowski w piosence "Jest taki samotny dom" Budki Suflera. Zaśpiewali ją w koncercie Debiuty na festiwalu Opole 2016 (fot. AKPA)

Krzysztof Cugowski na nagraniu ,,Kolędowania z Polsatem

Krzysztof Cugowski na nagraniu ,,Kolędowania z Polsatem" 2015

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×