Szukaj

Igor Herbut został ojcem! Muzyk pokazał urocze zdjęcie noworodka i zdradził jego płeć!

Igor Herbut został ojcem. Muzyk tą radosną wiadomością pochwalił się na swoim Instagramie, gdzie opublikował pierwsze zdjęcie maleństwa. Zdradził też jego płeć. Zobacz, co wiadomo na temat dziecka. 
Igor Herbut został ojcem

Igor Herbut został ojcem

Igor Herbut i Małgorzata Dec zostali rodzicami. W czwartkowe południe, kilka dni po porodzie, radosną wiadomością ze światem podzielił się dumny ojciec, który w sieci umieścił pierwsze zdjęcie noworodka. Dołączył do niego opis, z którego jasno wynika, że w poniedziałek na świecie pojawił się chłopczyk:

W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na świat przyszedł nasz syn. Jest zdrowy i piękny! Kocham Cię synku. Kocham Cię Małgosiu – skomentował zdjęcie Herbut.

View this post on Instagram

To co się wydarzyło, i dzieje się, jest bardzo zbliżające, magiczne, jasne, niewiarygodne i piękne. W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na Świat przyszedł nasz syn. Jest zdrowy i piękny! ???? Kocham Cię synku. Kocham Cię Małgosiu. Dziękujemy za każde wsparcie i modlitwy! Dziękuję szczególnie Monice Droździel za przeprowadzenie wspaniałego porodu, rady, obecność, wiedzę, stanowczość a zarazem łagodność. Jesteś genialna! Ogromne podziękowania za prowadzenie nas od początku w wybitny sposób, dla Pani Anny Kajdy. Pani doktor, kłaniam się z wyrazami ogromnego szacunku. Profesorowi Pawłowi Kamińskiemu dziękuję serdecznie za spokój i Pana szalenie ważne decyzje i myśli. Dziękuję całemu wspaniałemu personelowi Szpitala św. Zofii, który o nas dbał. Czuliśmy się bardzo bezpiecznie, przemiło i wyjątkowo. Jesteście wspaniali! Podziękowania dla Angeliki Niczyporuk, pani Emilii Kaczyńskiej , pani Doroty Dróżdż, Pani Ani Jakubik, Karoliny Kossakowskiej, Izy Mietki, Marty Plucinskiej, i dla wszystkich, którzy obdarowywali nas usmiechami i pomocą! ????

A post shared by Igor Herbut (@aigorek) on

O tym, że maleństwo pojawiło się na świecie, świadczyć mógł też komentarz Małgosi, który umieściła na swoim prywatnym profilu na Facebooku. Post dumnej mamy jest dostępny do wglądu dla wszystkich internautów. To właśnie w nim poinformowała swoich przyjaciół, że wszystko jest z nią dobrze, przepraszając jednocześnie za to, że nie odpowiada na wiadomości:

Kochani moi przyjaciele! Przepraszam, że nie odpowiadam na wiadomości, wszystko jest w porządku! Jesteście wspaniali, dziękuje za moc dobrej energii! I choć od paru dni przekonuję się, że absolutnie wszystko da się zrobić jedną ręką (a jeśli nie, to jest to możliwe z pomocą nogi), to nadal nie ma trzeciej ręki na telefon (no i w sumie dobrze!) Wysyłam do wszystkich dużo miłości!

Kochani moi przyjaciele! ????Przepraszam, że nie odpowiadam na wiadomości, wszystko jest w porządku! Jesteście wspaniali,…

Opublikowany przez Malgo Dacko Środa, 17 lipca 2019

Pod wpisami niemal natychmiast pojawiła się cała masa komentarzy, w których znajomi i fani gratulowali rodzicom nowego członka rodziny:

  • Wspaniałe wiadomości
  • Ogromne gratulacje! Dużo zdrowia dla całej trójki! Piękny czas przed Wami
  • Gratuluję Szczęśliwym Rodzicom, a Maleństwu życzę dużo zdrówka
  • Pozdrowienia dla Mamy, gratulacje dla Taty, a maluszka witamy na świecie
  • Wysyłam Wam grom wsparcia i miłości
  • Piękny czas przed Wami! Dużo zdrówka dla syna i Gosi

My również dołączamy się do wszystkich serdeczności!

View this post on Instagram

????+ ????+???? / ???? Ania Fijałkowska

A post shared by Igor Herbut (@aigorek) on

Zobacz: Igor Herbut opublikował przepiękną sesję z ciężarną ukochaną! Tak wielkiej klasy nie widzieliśmy od lat

Zobacz: Ukochana Igora Herbuta pokazała duży ciążowy brzuszek! Śliczna Małgosia pracuje nawet w zaawansowanej ciąży

Zobacz: Igor Herbut z ciężarną partnerką w romantycznej sesji! Internauci aż się rozpłynęli: „Nie mogę oderwać wzroku”. Potwierdzamy!


Igor Herbut został ojcem

Igor Herbut został ojcem

Igor Herbut i Małgorzata Dec - Instagram

Igor Herbut i Małgorzata Dec - Instagram

Igor Herbut i Małgorzata Dec - Instagram

Igor Herbut i Małgorzata Dec - Instagram

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×