Szukaj

Gwyneth Paltrow walczy z koronawirusem. Jej zdjęcie zaniepokoiło fanów

Gwyneth Paltrow - boi się koronawirusa

Gwyneth Paltrow - boi się koronawirusa

Cały świat drży przed koronawirusem, który rozprzestrzenia się w dość szybkim tempie. Wirus zdążył już dotrzeć zarówno do Europy jak i Stanów Zjednoczonych. W specjalnym poście na Instagramie swoim lękiem przed chorobą podzieliła się również Gwyneth Paltrow.

Jak się okazuje koronawirus zaczął wpływać nie tylko na światową ekonomię, ale również na showbiznes. Odwołana została chińska premiera najnowszego filmu o Jamesie Bondzie No Time to Die, a Tom Cruise musiał przerwać zdjęcia do Mission: Impossible 7 ze względu kolejne przypadki zachorowania na wirusa we Włoszech.

Swoją obawę przed wirusem wyraziła również Gwyneth Paltrow, aktorka opublikowała zdjęcie, na którym podróżuje samolotem w specjalnej masce ochronnej.

Gwyneth Paltrow chroni się przed koronawirusem

Osoby podróżujące robią wszystko, co mogą, aby uniknąć koronawirusa, jak się okazuje Gwyneth Paltrow nie jest tutaj wyjątkiem. Aktorka udostępniła na Instagramie selfie z podróży samolotem z czarną maską na twarzy, która posiada z przodu specjalną wentylację. Na czoło Paltrow naciągnęła opaskę do spania w tym samym kolorze. Spoglądając zmartwiona w obiektyw napisała:

W drodze do Paryża. Paranoidalnie? Roztropnie? W panice? Spokojnie? Pandemia? Propaganda? Paltrow spróbuje po prostu się przespać w tym czymś w samolocie. Grałam już w takim filmie. Dbaj o siebie, nie ściskaj dłoni. Często myj ręce.

Jej słowa nawiązują do filmu Contagion z 2011 roku, w którym gra jedną z głównych ról i który opowiada o rozprzestrzenianiu się śmiertelnej pandemii. Zmartwieni fani skomentowali zdjęcie aktorki, również nawiązując do filmu.

  • Chwile zarażenia. Bądź bezpieczny, bądź czujny.
  • Nie poddawaj się paranoi.
  • Nie ma powodu, aby się tak martwić.

Większość osób poparła jej decyzję o noszeniu maski. Aktorka i modelka Brooklyn Decker napisała:

Zrób to, dziewczyno

A inni dodali:

Właśnie wpłynęłaś na mnie ponownie! Maska zakupiona.

Nie jest jednak pewne, czy pod wrażeniem decyzji Gwyneth o pozowaniu w masce na twarzy, jest jej córka, Apple. Aktorka ujawniła ostatnio w wywiadzie, że dziewczyna zwierza się, że czuje się regularnie zawstydzona przez swoją mamę. W rozmowie z Johnem Legendem, który w zeszłym tygodniu zastąpił Ellen DeGeneres w jej show, założycielka marki Goop powiedziała:

Moja córka uważa mnie za zawstydzającą. Bo jeśli na przykład w sytuacjach publicznych nic nie mówię i stoję nieruchomo, ona na to odpowiada: „O mój boże. Przestań. Przestań”. W maju skończy 16 lat. Więc jeśli zacznę tańczyć, to zrobi się czerwona.

Gwyneth ma dwójkę dzieci: 16-letnią Apple oraz syna Mojżesza ze swoim byłym mężem Chrisem Martinem. Od czasu rozwodu w 2016 roku byli małżonkowie pozostają bliskimi przyjaciółmi.


Gwyneth Paltorw w masce, Instagram

Gwyneth Paltorw w masce, Instagram

Gwyneth Paltrow – amfAR Gala Los Angeles 2019

Gwyneth Paltrow – amfAR Gala Los Angeles 2019

Gwyneth Paltrow pokazała obecnego partnera i byłego męża

Gwyneth Paltrow pokazała obecnego partnera i byłego męża

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×