Wirtualna Polska

Wyznała publicznie uczucia Bradowi Pittowi. „Kocham cię!”. To ona jest wielką miłością życia aktora

Wyznała publicznie uczucia Bradowi Pittowi. „Kocham cię!”. To ona jest wielką miłością życia aktora

Brad Pitt

Gwyneth Paltrow wyznała miłość Bradowi Pittowi po 30 latach od rozstania. Co powiedziała aktorka w najnowszym wywiadzie?

Wirtualna Polska

Tworzyli jedną z najbardziej popularnych par w latach 90. Byli razem przez trzy lata, a co więcej – byli nawet zaręczeni. Niestety ich związek nie przetrwał i rozstali się w 1997 roku. Teraz udzielili wspólnego wywiadu, w którym wspominają swoją znajomość. Padły poważne deklaracje.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwyneth Paltrow wyznała miłość Bradowi Pittowi

Byli parą w ostatniej dekadzie XX wieku – i prawie 30 lat po nagłym rozstaniu Gwyneth Paltrow wyznała, że ​​nigdy nie przestała kochać Brada Pitta. Teraz okazuje się, że to uczucie jest wzajemne!

Bardzo cię kocham – Gwyneth rzuciła do Brada podczas nowego wywiadu dla swojej witryny Goop o zdrowiu, powtarzając: – Kocham cię.

Brad – który kiedyś nazwał Gwyneth aniołem i miłością życia – również przyznał, że żywi do niej bardzo ciepłe uczucia, mówiąc:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To urocze mieć cię teraz jako przyjaciółkę. I naprawdę cię kocham.

Następnie Gwyneth ujawniła, że ​​to niefortunne, że ona i Brad nie pobrali się. To nie pierwszy raz, gdy 49-letnia aktorka, dała do zrozumienia, że ​​nadal coś czuje do Brada, którego poznała na planie filmu Siedem w 1994 roku i tworzyli jedną z najpopularniejszych par show-biznesu w latach 90. W 1997 roku postanowili jednak odwołać swoje zaręczyny i od tego czasu są dobrymi przyjaciółmi. W 2015 roku aktorka ujawniła, że ​​jej niedoszły mąż – z którym zaręczyła się w 1996 roku, zanim rozstali się zaledwie kilka miesięcy później – był zbyt dobry dla niej.

Po rozstaniu z Pittem Paltrow poślubiła w 2003 roku muzyka Coldplay, Chrisa Martina, z którym rozstała się w 2014 roku. Para wychowuje wspólnie dwoje dzieci: Apple i Mosesa. Pitt natomiast w 2000 roku poślubił Jennifer Aniston, z którą rozwiódł się po 5 latach małżeństwa. W sierpniu 2014 roku aktor poślubił Angelinę Jolie, z którą ma sześcioro dzieci, jednak Jolie złożyła pozew o rozwód z Pittem w 2016 roku. Obecnie Paltrow jest żoną 51-letniego producenta Brada Falchuka.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Byłam takim dzieckiem. Miałam 22 lata, kiedy się poznaliśmy. Zajęło mi czterdziestkę, żeby się otrząsnąć. Nie możesz podjąć tej decyzji, gdy masz 22 lata… Nie byłam gotowa, a on był dla mnie za dobry – powiedziała o ich zerwanych zaręczynach.

Patrząc wstecz, Gwyneth obwiniała się o ich zerwanie.

Wirtualna Polska

Mam szczęście, że spędziłam czas z Bradem, kimś, kto był tak dobrym człowiekiem! – mówiła aktorka w 2003 roku.

To już jednak historia, a była para ma teraz spędzać ze sobą więcej czasu, ponieważ razem zajęli się biznesem – współpracą nad nową linią ubrań Brada z kaszmiru, God’s True Cashmere, która jest dostępna w Goop.


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×