Wirtualna Polska

Gwiazda piosenki pochwaliła się ślubnym zdjęciem w rocznicę

Gwiazda piosenki pochwaliła się ślubnym zdjęciem w rocznicę

Wirtualna Polska

Majka Jeżowska pochwaliła się ślubnym zdjęciem na Facebooku. Mało kto wiedział, że piosenkarka w 1984 roku w Chicago wzięła ślub z Tomem Loganem.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

30 lat temu, w Chicago, dokładnie 13 lipca w piątek…wesela , garnituru ani sukni ślubnej co prawda nie było, ale tort ślubny i obrączki były ! Dziś się przyjaźnimy z Tom Logan – napisała artystka na portalu społecznościowym.

Mało kto wie, że Majka Jeżowska pierwszy raz wyszła za mąż w wieku 20 lat za kompozytora Janusza Komana. Owocem tego związku jest syn Wojciech. Co ciekawe, pojawienie się chłopca na świecie sprawiło, że piosenkarka poczuła chęć śpiewania dla najmłodszych. Obecnie jest związana z mężczyzną, który jest nie tylko jest partnerem życiowym, ale i zawodowym.

Jest moim menedżerem i partnerem od 17 lat. Nasza historia jest jak filmowe love story. Z Darkiem poznaliśmy się na rejsie po Morzu Śródziemnym statkiem „Stefan Batory”. Ja byłam wtedy świeżą mężatką, on – wolny, marynarz. Przeżyliśmy krótki książkowy romans. Ależ to było romantyczne. No i ta chemia między nami. Każde jednak wróciło do swojego życia. Dziesięć lat się nie widzieliśmy, aż pewnego dnia stanął w drzwiach mojej garderoby po koncercie. Też nad morzem, tym razem Bałtykiem. Wróciłam do Stanów, gdzie mieszkałam w sumie 13 lat, i mówię do męża: Tom, nie uwierzysz, co mnie spotkało. A on na to: Spotkałaś swojego marynarza? To przeznaczenie. Musicie być razem. No, który mężczyzna by tak powiedział? Tom był i jest moim przyjacielem. To cudowny, ciepły, czuły człowiek. Był wspaniałym ojcem dla mojego syna, pomagał mi go wychowywać, wiele dla nas zrobił. Skorzystałam z jego wspaniałomyślności. Zostawiłam dosłownie wszystko. Wróciłam do Polski z walizką. Zrobiłam tak z poczucia winy, bo zakochałam się bez pamięci – powiedziała w jednym z wywiadów.

Fotografia: screen z Facebook.com

Fotografia: screen z Facebook.com

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×