NewsyMonika Richardson pochwaliła się romantycznym zdjęciem z partnerem. Fani zachwyceni: "Ślicznie razem wyglądacie"

Monika Richardson pochwaliła się romantycznym zdjęciem z partnerem. Fani zachwyceni: "Ślicznie razem wyglądacie"

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski
Zuza Maciejewska

04.08.2021 16:40, aktual.: 04.08.2021 19:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Richardson na początku roku rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim. Chociaż mieli świętować siódmą rocznicę ślubu, wiadomo, że do tego nie dojdzie. Gdy doniesienia o zakończeniu tego związku zaczęły się pojawiać w kolorowej prasie, sami zainteresowani uparcie milczeli. Wreszcie dziennikarka przerwała milczenie i potwierdziła krążące plotki:

Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja.

Gwiazda długo nie narzekała na złamane serce. Na jej drodze stanął Konrad Wojterkowski, z którym zaczęła się spotykać. Ta wiadomość nie wszystkim przypadła do gustu. Gdy część internautów zaczęła krytykować jej decyzję, Monika postanowiła odeprzeć ich ataki. Dodała post na Instagramie, w którym zaapelowała o to, że zanim ktoś zdecyduje się ją ocenić, powinien wiedzieć, że ona sama jest dla siebie bardzo surowa:

Na razie po prostu staram się nie pozwolić na to, żeby w tej żałobie emocji życie przepłynęło mi między palcami. Zanim ocenicie, pamiętajcie, że sama jestem dla siebie najsurowszym sędzią.

Monika Richardson pokazała nowe zdjęcie z Konradem Wojterkowskim

Dziennikarka nie ukrywa nowego związku. Razem z ukochanym zadebiutowała już na branżowej imprezie. Niedawno na temat nowej relacji wypowiedziała się w rozmowie z Jastrząb Post. Podkreśliła, że w jej życiu liczy się jedynie miłość:

Dla mnie tylko miłość się w życiu liczy. I nic innego. Ja całe życie dążyłam do tego, żeby być w szczęśliwym związku, w którym jest miłość. I to jest mój plan na życie i ja go nie zmieniam. Nie zmieni tego mój trzeci rozwód. Być może jestem skrajnie naiwna, też czytałam takie głosy, że jestem głupia i naiwna, ale taka umrę.

W środowe popołudnie Monika Richardson dodała nowe, romantyczne zdjęcie z partnerem zrobione w Sopocie. Ona i Konrad siedzą na ławce. Są do siebie przytuleni. W opisie zdradziła, że chociaż pogoda nie do końca im dopisała i tak będzie dobrze wspominać wspólny wyjazd:

Sopot i po Sopocie. Było cudownie, ale na końcu polisz samer zaatakowało z przytupem i w strugach deszczu opuściliśmy Pomorze. Dzisiaj przeczytałam, że wizjoner Jackowski twierdzi, że sierpień będzie pogodny i spokojny. Tiaaa…

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach komplementują kadr:

  • Niech leje i wieje....ważne ,żeby spędzać czas w miłym towarzystwie i być szczęśliwym.... reszta się ułoży.
  • Jest pani super.
  • Ślicznie razem wyglądacie.

Trzeba przyznać, że zdjęcie jest naprawdę urocze.

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski
Monika Richardson pokazała romantyczne zdjęcie z partnerem
Monika Richardson pokazała romantyczne zdjęcie z partnerem
Monika Richardson, Konrad Wojterkowski - VIP Cross 2021
Monika Richardson, Konrad Wojterkowski - VIP Cross 2021
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski na charytatywnym pokazie mody
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski na charytatywnym pokazie mody
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także