16-letnia gwiazda „The Voice Kids” zaplanowała własny pogrzeb. Po śmierci jej słowa rozrywają serce

Grace Mertens

Grace Mertens

Uczestniczka The Voice Kids nie żyje. Media obiegła smutna wiadomość. Teraz dokopano się do wpisu 16-latki, w którym pisze o swoim wymarzonym pogrzebie.

Program The Voice Kids cieszy się ogromną popularnością nie tylko w naszym kraju. Ten format zyskał swoich wiernych fanów na całym świecie. Doczekał się lokalnych odsłon w ponad 30 państwach. Na wszystkich castingach pojawiają się tysiące dzieci i nastolatków, którzy chcą zaprezentować swój talent przed szeroką publicznością i przed jurorami. Jedną z dziewczynek, które marzyły o wielkiej karierze była Grace Mertens.

Gdy pojawiła się na castingach, miała 13 lat, a swoim głosem oczarowała publiczność zgromadzoną w studio, która po występie nagrodziła ją owacjami na stojąco.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się bardzo przykra wiadomość. Na oficjalnym profilu programu The Voice Kids poinformowano, że Grace Mertens nie żyje. Dziewczynka od kilku lat walczyła z rakiem mózgu. Niestety nowotwór okazał się silniejszy.

W weekend otrzymaliśmy niesamowicie smutną wiadomość. Grace Mertens z Hamburga zmarła w wieku zaledwie 16 lat w wyniku powikłań po operacji guza mózgu. Nigdy Cię nie zapomnimy – czytamy na profilu niemieckiego „The Voice Kids”.

Nastolatka wiedziała, w jakim jest stanie i już od jakiegoś czasu przygotowywała się na odejście.

Grace Mertens z The Voice Kids zaplanowała swój pogrzeb

Śmierć nastolatki wstrząsnęła całym krajem. Dziewczyna sama była bardzo dzielna i od dawna przygotowywała na to swoją rodzinę i znajomych. Na trzy dni przed śmiercią nastolatki jej rodzice poinformowali w mediach społecznościowych, że stan Grace znacznie się pogorszył.

Czas Grace z nami dobiega końca. Większość dnia przespała i prawie nic nie powiedziała. Najczęściej chrząkała w odpowiedzi na nasze pytania. Skorzystałam z chwili, gdy odzyskała świadomość i pokazałam jej nagrania, w których śpiewacie dla niej – napisała jej mama w social mediach.

Okazuje się, że nastolatka już we wrześniu planowała z rodzicami swój pogrzeb. Jej słowa potrafią wycisnąć łzy.

Planujemy mój pogrzeb i pomyślałyśmy, że cudownie byłoby przygotować film z moimi przyjaciółmi i rodziną, którzy mnie wspominają. Którzy opowiadają historie o tym, jak się poznaliśmy lub jakie było ich pierwsze wrażenie o mnie lub opowiadające o czymś głupim/zabawnym, co ma ze mną związek – napisała Grace 29 września na swoim Instagramie.

View this post on Instagram

#fuckcancer

A post shared by Grace Mertens (@grace.mertens) on

Grace Mertens zmarła 22 października przegrywając walkę z nowotworem mózgu. Miała zaledwie 16 lat.


Grace Mertens

Grace Mertens - The Voice Kids

Grace Mertens

Grace Mertens

Grace Mertens

Grace Mertens

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×