Szukaj

Nie żyje śliczna, 28-letnia piosenkarka. Tajemnicza śmierć i wpis, który brzmi jak pożegnanie

Goo Hara nie żyje

Goo Hara nie żyje

Goo Hara nie żyje. W niedzielę, 24 listopada, zmarła gwiazda k-pop. Chwilę przed śmiercią na swoim Instagramie opublikowała wpis, który brzmiał jak pożegnanie. Miała 28 lat. 

Goo Hara była popularną piosenkarką i aktorką, która przez lata występowała z zespołem Kara. Od grupy postanowiła się jednak odłączyć i od 2015 roku stawiała na karierę solową. Miała sporą grupę fanów, z którymi była w kontakcie. Regularnie publikowała nowe posty na Instagramie, gdzie pokazywała kulisy swojej prywatności.

Zobacz: Nie żyje Michael J. Pollard. Zmarła gwiazda Hollywood o polskich korzeniach

Goo Hara nie żyje. Co się stało?

Ostatni post do sieci wrzuciła w piątek. Artystka na zdjęciu, które opublikowała, leży w łóżku, patrząc się na wprost obiektywu. Skomentowała je krótko, ale bardzo wymownie:

Dobranoc – napisała w opisie.

Zobacz: Nie żyje polska piosenkarka. Miała zaledwie 42 lata

View this post on Instagram

잘자

A post shared by 구하라 (@koohara__) on

Dzień później, w niedzielę, 24 listopada, jej ciało znaleziono w mieszkaniu w Seulu. Co się stało? Policja nie chce na razie komentować całej sytuacji, przyznając, że na temat ten wypowie się dopiero w poniedziałek podczas specjalnie zwołanej z tej okazji konferencji prasowej. Pewne jest jednak, że rozpoczęto śledztwo, które ma ustalić przyczyny śmierci.

Nie jest tajemnicą, że Hara już w maju próbowała popełnić samobójstwo. Jak nieoficjalnie informował TMZ gwiazda była szantażowana przez byłego chłopaka. Groził, że upubliczni nagranie przedstawiające ich w bardzo intymnej sytuacji.

Kim była Goo Hara?

Goo Ha-ra, bo tak naprawdę nazywała się gwiazda, urodziła się 13 stycznia 1991 roku w Korei Południowej, w mieście Gwangju. Przez kilka lat była członkinią popularnego zespołu Kara, z którego odeszła, by realizować się w karierze solowej. Ostatni singiel, który wydała, pochodzi z 2019 roku. Nosi tytuł Midnight Queen. Artystka realizowała się nie tylko w śpiewaniu, ale także w aktorstwie. Występowała w dramacie City Hunter, który został wyprodukowany w 2011 roku.

Miała tylko 28 lat. Pozostawiła pogrążoną w żałobie rodzinę i przyjaciół.

Zobacz: Arcybiskup Juliusz Paetz nie żyje. Miał 84 lata. Odszedł w atmosferze skandalu

 


Goo Hara nie żyje

Goo Hara nie żyje

Goo Hara chciała popełni samobójstwo

Goo Hara chciała popełni samobójstwo

Goo Hara miała 28 lat

Goo Hara miała 28 lat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×