NewsyNie żyje 30-letnia piosenkarka. Tajemnicza śmierć gwiazdy pop wstrząsnęła światem

Nie żyje 30‑letnia piosenkarka. Tajemnicza śmierć gwiazdy pop wstrząsnęła światem

Cady Groves
Cady Groves
Krystyna Miśkiewicz
04.05.2020 16:10

Cady Groves nie żyje. O śmierci piosenkarki poinformował na Twitterze jej brat – Cody. Kobieta zmarła 2 maja. Najbardziej znana jest ze swojego przeboju These Little Girl, który w serwisie YouTube został odtworzony aż 2,4 mln razy. Nagła śmierć wokalistki, to wielki szok dla jej fanów.

Kim była Cady Groves? Droga do sławy

Młoda piosenkarka country nie miała łatwego życia. Kobieta wychowała się w wielodzietnej rodzinie. Była najmłodszym z siedmiorga dzieci swojej matki. Samotna matka, co jakiś czas przedstawiała swoim dzieciom nowych ojczymów. Dziewczyna od dziecka marzyła o tym, by zrobić wielką karierę. Rodzina jednak skutecznie podcinała jej skrzydła. Zamiast edukacji muzycznej zdecydowała się skończyć szkołę gastronomiczną.

Cady w wieku 18 lat wyprowadziła się z rodzinnego domu do swojego starszego brata. To właśnie on najbardziej kibicował jej w drodze do wymarzonej kariery muzycznej. Niestety krótko po tym, jak razem świętowali jej pierwsze sukcesy w show-biznesie, brat dziewczyny został zamordowany – miał zaledwie 28 lat. W 2014 roku artystka pochowała swojego drugiego brata. To jemu zadedykowała jedną se swoich piosenek – Bring Back the Sun.

Cady Groves nie żyje

O śmierci wokalisty poinformowała jej rodzina. Na Twitterze przyrodniego brata Cady pojawił się wpis, opatrzony zdjęciem z siostrą.

Cady Groves odeszła z tego świata. Szczegóły są na tę chwilę bardzo ograniczone, ale rodzina stara się je poznać i będzie przekazywać wam nowe informacje. - napisał brat piosenkarki

W internecie zaczęły pojawiać się różne teorie na temat śmierci dziewczyny. Nie został podany żaden oficjalny powód zgonu. Wiadomo tylko, że piosenkarka zmarła z przyczyn naturalnych, bez udziału osób trzecich. Wykluczone zostało przedawkowanie leków czy samobójstwo.

Brat wokalistki poinformował fanów o problemach ze zdrowiem, z jakimi Cady borykała się ostatniej jesieni, które teraz ponownie dały o sobie znać. Z jego wpisu dowiadujemy się również, że 30-latka miała muzyczne plany na najbliższe miesiące i  planowała nagranie kolejnej płyty.

Cady naprawdę cieszyła się na nadchodzące miesiące i miała wydać nowy album - napisał jej brat

Śmierć młodej piosenkarki wstrząsnęła całą branżą muzyczną. Cady Groves zaledwie miesiąc temu obchodziła swoje 30. urodziny.

Cady Groves: twórczość muzyczna

Cady w swojej karierze zdążyła wydać 4 płyty. Pierwsza z nich A Month of Sundays ukazała się w 2009 roku. Kolejny album This Little Girl trafił do sprzedaży rok później. W 2012 roku ukazał się krążek Life of a pirate. Ostatnią płytę zatytułowaną Dreams wokalistka wydała w 2015 roku, który aktualnie jej fani mogą pobrać w sieci całkowicie za darmo -  w ten sposób producenci chcą uczcić pamięć wokalistki. Do jej najpopularniejszych hitów należą : This Little Girl, Oh Darlin, Forget You, Love Actually i Crying game. 

Cady Groves
Cady Groves
Cady Groves
Cady Groves
Cady Groves
Cady Groves
Cady Groves
Cady Groves
Cady Groves
Cady Groves
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także