Szukaj

Geri ze Spice Girls ma ogród na miarę brytyjskiej królowej. Kilkaset metrów imponującej zieleni

Geri Halliwell

Geri Halliwell

Geri Halliwell może pochwalić się nie tylko przepięknym domem, ale także imponującym ogrodem. Idealnie przycięte żywopłoty przywodzą na myśl te, który widzimy pod pałacem Buckingham. 

Geri Halliwell to jedna z założycielek i wokalistek grupy Spice Girls. Razem z zespołem zyskała wielką sławę, a muzyka, którą wykonywał brytyjski girlsband, zyskała sobie fanów na całym globie. W 1998 roku, podczas jednej z największych tras koncertowych – Spice World Tour, podjęła decyzję o odejściu z zespołu. Po reaktywacji zespołu w 2007 roku powróciła do składu jako Ginger Spice. Jednak skład ponownie się rozpadł. Ostatni raz dziewczyny zagrały wspólny koncert podczas zakończenia Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012.

Geri w międzyczasie zajęła się solową karierą. Udało jej się wydać nawet trzy albumy studyjne. Kilka lat temu postanowiła zająć się pisarstwem. Gwiazda stworzyła bajkę dla dzieci zatytułowaną Ugenia Lavender, której główna postać, podobno jest inspirowana jej koleżanką z zespołu Victorią Beckham. Później postanowiła zająć się również fitnessem i nagrała dwie płyty z DVD z treningami. Swoich sił próbowała również w świecie mody. We współpracy z marką Next stworzyła linię kostiumów kąpielowych.

 Gerri Halliwell ma ogród niczym brytyjska królowa

Wokalistka prywatnie ma już bardzo poukładane życie. Spełniła się nie tylko zawodowo, ale także jako żona i matka. Po kilku nieudanych związkach 5 lat temu powiedziała sakramentalne tak swojemu obecnemu mężowi. Wokalistka w 2015 roku poślubiła kierowcę rajdowego i dyrektora zespołu Red Bull Racing w Formule 1 – Christiana Hornera. Para doczekała się wspólnego syna Mountague’a, który w tym roku skończył trzy lata. Wspólnie wychowują również jej 14-letnią córkę z poprzedniego związku.

Odkąd syn wokalistki pojawił się na świecie, całkowicie poświęciła się ona macierzyństwu. Czas kwarantanny rodzina spędziła w swojej wiejskiej posiadłości, a ku uciesze fanów w sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć z tego pięknego miejsca. Zachwyt wśród obserwatorów gwiazdy wzbudził zwłaszcza jej przepiękny ogród. Na ostatnim z postów widzimy gwiazdę w ogrodzie razem z trzyletnim synem, który zajada się świeżo zerwanymi malinami.

Była wokalistka Spice Girls może pochwalić się nie tylko pięknym domem, ale także niezwykle zadbanym terenem, który go otacza. Na zdjęciach widzimy mnóstwo zieleni, idealnie przycięte żywopłoty, a nawet szklarnię z własnymi uprawami.


Geri Halliwell

Geri Halliwell

Geri Halliwell

Geri Halliwell

Geri Halliwell

Geri Halliwell

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×