Małgorzata Foremniak rozkochała w sobie byłego Mai Hirsch. Na urodziny zafundował jej luksusowy prezent

Małgorzata Foremniak i Maja Hirsch

Małgorzata Foremniak i Maja Hirsch

Małgorzata Foremniak jest zakochana po uszy. Nie uwierzycie, co dostała od ukochanego na swoje 55. urodziny. Kim jest jej nowy partner?

Małgorzata Foremniak ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Swoją przyszłość związała ze wszystkimi z tych trzech specjalności. Debiutowała na deskach teatru w Radomiu, a następnie przez lata związana była z Teatrem Kwadrat w Warszawie. Prawdziwa popularność spadła na nią w momencie, gdy dołączyła do obsady serialu Na dobre i na złe, w którym wcielała się w postać pani anestezjolog. Produkcja ta otworzyła jej drzwi do dalszej kariery.

Aktorka ma za sobą role w takich filmach jak Świadek koronny, Och, Karol 2, Jak poślubić miliona?, czy Kobieta sukcesu. Występowała także w Tańcu z Gwiazdami, gdzie partnerował jej Rafał Maserak. Para szła przez każde kolejne etapy jak burza. W ścisłym finale przegrali jedynie z Katarzyną Cichopek i Marcinem Hakielem. Kilka lat później Foremniak otrzymała od stacji TVN propozycję nie do odrzucenia. W efekcie dołączyła do panelu jurorskiego w programie Mam Talent!, który wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Gwiazda przeżyła ogromną tragedię. W 2005 roku pożegnała swojego pierwszego męża, który zmarł wskutek wypadku samochodowego. Z mężczyzną ma córkę Aleksandrę. Małgorzata po pewnym czasie ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem był Waldemar Dziki, z którym adoptowała dwoje dzieci – Milenę i Patryka. Następnie aktorka wdała się w romans z Rafałem Maserakiem. Ich uczucie nie przetrwało, rozstali się w 2009 roku. Dwa lata później rozwiodła się ze swoim drugim mężem.

Małgorzata Foremniak spotyka się z Pawłem Jodłowskim

Od pewnego czasu spekuluje się, że Foremniak ponownie się zakochała. Jak podaje magazyn Życie na gorąco, jej nowym partnerem jest Paweł Jodłowski, którego zna od wielu lat. Para poznała się w teatrze, kiedy mężczyzna produkował musical, w którym wystąpiła Małgorzata. Pojawili się razem także w 2020 roku podczas premiery filmu Sala samobójców. Hejter, a także na festiwalu filmowym w Gdyni. Co ciekawe, to on miał sprezentować 55-latce urodzinowy wyjazd na Islandię.

Jodłowski od kilku lat jest reżyserem filmowym. W 2017 roku premierę miał jego pierwszy dramat, który nosi tytuł DJ. Główną rolę odegrała Maja Hirsch, z którą wdał się wtedy w romans.

Cieszycie się ze szczęścia Małgorzaty?


Małgorzata Foremniak – Jak poślubić milionera?

Małgorzata Foremniak – Jak poślubić milionera?

Małgorzata Foremniak - Festiwal Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2021

Małgorzata Foremniak - Festiwal Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2021

Maja Hirsch | fot. AKPA

Maja Hirsch | fot. AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×